Marilyn Monroe bez makijażu. "Jeszcze piękniejsza"
Strona główna » Marilyn Monroe bez makijażu? Jest archiwalne zdjęcie! „Jeszcze piękniejsza”

Marilyn Monroe bez makijażu? Jest archiwalne zdjęcie! „Jeszcze piękniejsza”

Marilyn Monroe to jedna z najsłynniejszych aktorek na świecie. Prawdziwa ikona stylu, klasy i piękna! Od lat uznawana za seksbombę, która zawładnęła światowym kinem w latach 50. i 60. XX wieku. Gdyby żyła, 1 czerwca 2023 kończyłaby 97 lat. Z okazji rocznicy urodzin prezentujemy archiwalne zdjęcie Marilyn Monroe. Jest na nim bez makijażu. W naturalnym wydaniu wyglądała jeszcze piękniej?

Marilyn Monroe urodziła się 1 czerwca 1926 roku w Los Angeles. Pochodziła z rodziny związanej z branżą filmową. Jej rodzice byli montażystami w Hollywoodzkiej Wytwórni Filmowej. Karierę aktorka zaczynała w latach 40. XX wieku jako tak zwana pin-up girl. W 1951 roku związała się z wytwórnią Fox, co przyniosło jej wielką rozpoznawalność.

Zobacz także: Partner Ewy Demarczyk zdruzgotany. „Zawstydzająca pomyłka”

Styl Marilyn Monroe

Monroe była popularna nie tylko za sprawą ról, które odgrywała. Występowała w głośnych produkcjach takich jak „Mężczyźni wolą blondynki”, „Niagara” czy „Pół żartem, pół serio”. Widzów elektryzowała jej uroda. Uchodziła za prawdziwą piękność, a jej charakterystyczny styl do dziś jest uznawany za wzór do naśladowania.

Aktorka przyciągała wzrok jasnymi włosami i makijażem. Nosiła pieprzyk nad wargą, usta zazwyczaj malowała na czerwono, a policzki podkreślała różem. Do tego jasna cera i kobiece kształty to coś, co do dziś kojarzy się z Marilyn Monroe. W sieci są jednak archiwalne zdjęcia, które pokazują gwiazdę wszechczasów bez makijażu.

Zobacz także: Jan Kiepura każdego dnia drżał o karierę. Oto powód

Marilyn Monroe bez makijażu

Na jednej z fotografii widać aktorkę w zupełnie naturalnym wydaniu. Wiele internautów sądzi, że wyglądała wtedy jeszcze piękniej i nie potrzebowała podkreślania urody kosmetykami. Trudno się nie zgodzić. Ikona stylu w każdym wydaniu przyciągała wzrok!

Jeszcze piękniejsza – brzmi jeden z komentarzy.

Naturalnie i bardzo ładnie – czytamy.

Jaka ona była śliczna.

Nadal bardzo piękna kobieta.

Zobacz także: Ruszył casting do 6. edycji „Sanatorium miłości”. Wiemy, jak się zgłosić!

Śmierć Marilyn Monroe

Oprócz jasnej strony kariery aktorki, była też przykra i ciemna, która sprawiła, że Marilyn Monroe odeszła przedwcześnie. Zmarła mając zaledwie 36 lat 5 sierpnia 1962 roku w Los Angeles. Wokół jej śmierci krążą plotki i teorie spiskowe. Oficjalnie mówi się o popełnieniu samobójstwa. Monroe miała celowo przedawkować barbiturany, czyli środki stosowane w latach 50., 60. i 70. jako leki nasenne, znieczulające i przeciwpadaczkowe.

Chcesz wiedzieć więcej? Słuchaj programu Aleja Sław w każdy weekend od 14:00 do 18:00 tylko w Radiu Pogoda. 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >