Magda Gessler sprzed 25 lat - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Magda Gessler sprzed 25 lat

Magda Gessler sprzed 25 lat

,

Najpopularniejsza restauratorka w Polsce, Magda Gessler, na Instagramie zamieściła nostalgiczne zdjęcia siebie i swojej córki sprzed 25 lat.

Magda Gessler może się cieszyć podziwem wielu wiernych widzów takich programów jak „MasterChef” czy „Kuchenne rewolucje”. Nic dziwnego więc, że na Instagramie również ma pokaźne grono wielbicieli – jej profil obserwuje aż milion osób!

Pod koniec października restauratorka miała okazję do świętowania: jej córka Lara Gessler urodziła swoją pierwszą córeczkę, Nenę. Niestety, z powodu pandemii dumna babcia nie mogła uściskać swojej wnuczki i musiała się zadowolić kontaktem za pomocą mediów społecznościowych.

Magda Gessler ćwierć wieku temu

Być może dlatego Magda Gessler postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami sprzed lat. Wróciła wspomnieniami na swoim profilu na InstaStories do czasów, kiedy jej córka Lara miała 6 lat. Celebrytka opublikowała zdjęcia zrobione 25 lat temu. Nie kryła wzruszenia zdjęciami córki sprzed ćwierć wieku.

Ale dzięki zdjęciom, które wrzuciła Magda Gessler możemy się zorientować nie tylko, jak wyglądała 25 lat temu jej córka. Na jednym ze zdjęć widzimy też samą restauratorkę:

Źródło: Instagram

„Początek wszystkiego co słodkie i słone mama @magdagessler_official z córeczką @lara_gessler to już 25 lat @slodki_slony a w tym roku nowe dziecko @slodki_slony_familia” – podpisała fotografię.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >