Loteria: Wygrał fortunę dzięki zdrapkom. Dwa razy - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Loteria: Wygrał fortunę dzięki zdrapkom. Dwa razy

Loteria: Wygrał fortunę dzięki zdrapkom. Dwa razy

USA: Mieszkaniec Florydy wygrał 5 milionów dolarów dzięki zdrapce, zaledwie trzy lata po tym, jak w innej zdrapce zdobył milion dolarów.

56-letni Munib Garvanovic mieszka w mieście Jacksonville w amerykańskim stanie Floryda. W listopadzie chodzi do lokalnego sklepiku i kupuje tam zdrapki. Uważa, że to przynosi mu szczęście i najwyraźniej ma rację, bo właśnie wygrał nagrodę główną wynoszącą aż 5 milionów dolarów.

Garvanovic jak zwykle kupił zdrapkę „200x The Cash” w sklepie sieci Gate w Jacksonville. „Każdego listopada gram w swoje ulubione zdrapki, bo czuję, że do przynosi mi szczęście. To już drugi raz w ciągu trzech lat, kiedy dzięki temu sklepowi zostałem zwycięzcą” – opowiada.

Amerykanin wygrał 5 milionów dolarów. Zaledwie trzy lata po tym, jak wygrał milion dolarów dzięki zdrapce Gold Rush Doubler.

Sprzedawca w sklepie, w którym szczęśliwy zwycięzca kupił wygrywającą zdrapkę, został teraz nagrodzony bonusem wynoszącym 10 tysięcy dolarów za sprzedanie zwycięskiego kuponu.

Munib Garvanovic zdecydował się na odbiór całej sumy od razu (w Stanach Zjednoczonych można je odbierać w ratach). Po uszczupleniu o podatek na konto szczęśliwca powędrowała suma dokładnie 4 450 000 dolarów.

Szczęśliwy sklep Gate mieści się na 1001 Monument Road w mieście Jacksonville, więc prawdopodobnie wkrótce będzie przeżywał najazd klientów.

Zdrapka 200X THE CASH, dzięki której Garvanovic wygrał fortunę, kosztuje 20 dolarów. Łączna pula na wygrane wynosi w niej 446 milionów dolarów, w tym 10 głównych nagród o wartości 5 milionów dolarów. Właściwie, to teraz już tylko 9 głównych nagród.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >