"Kuchenne rewolucje" - będzie nowy sezon - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » „Kuchenne rewolucje” – będzie nowy sezon

„Kuchenne rewolucje” – będzie nowy sezon

,

„Kuchenne rewolucje” to reality show, który cieszy się ogromną popularnością. Już wiadomo, że będzie nowy sezon programu – sprawdź kiedy.

„Kuchenne rewolucje” – o czym jest program?

To reality show, w którym charyzmatyczna prowadząca Magda Gessler odwiedza restauracje w całej Polsce, aby zmienić ich oblicze i sposób działania. Właściciele, którzy mają problemy finansowe sami zgłaszają swoje obiekty do programu. Magda przybywa na miejsce, najpierw próbuje dań, potem rozmawia z właścicielami próbując dociec, w czym tkwi problem. Odwiedza kuchnię i sprawdza jej czystość oraz sposób działania, rozmawia z personelem. Na podstawie tego podejmuje decyzję, czy zrobi rewolucję. Zmiany obejmują nazwę lokalu, wystrój, menu oraz działania kuchni. Sławna restauratorka przygotowuje z personelem autorską kolację, na którą zapraszani są goście z miasta. W trakcie programu Magda Gessler oprócz restauracji próbuje naprawić również stosunki między pracownikami. Rewolucja trwa 4 dni, a po miesiącu autorka rewolucji wraca, by zobaczyć, jak lokal działa. Program oparty jest na licencji amerykańskiego formatu „Kitchen Nightmares”.

„Kuchenne rewolucje” – kiedy nowy sezon?

Do tej pory powstały 25 sezonów , z których ostatni jest właśnie w trakcie emisji. Każda seria ma po około 10 – 13 odcinków. Jak dowiedział się portal „wirtualnemedia.pl”, właśnie trwają zdjęcia do kolejnego, 26 sezonu. Będzie go można oglądać wiosną 2023 roku i najprawdopodobniej nie zmieni się pora emisji. Do tej pory program mogliśmy oglądać w czwartki o godzinie 21:35 w TVN.

Gdzie oglądać wszystkie odcinki?

Program nadawany jest w TVN w czwartki o godzinie 21:35 i powtarzany w soboty o godzinie 18:00. Powtórki odcinków archiwalnych można oglądać w TVN i TVN Style. Wszystkie sezony dostępne są na platformie Player.pl

ZOBACZ TEŻ:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >