Księżna Kate - jej kwiatowe maseczki robią furorę - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Księżna Kate – jej kwiatowe maseczki robią furorę

Księżna Kate – jej kwiatowe maseczki robią furorę

,

Fani księżnej Kate zachwycają się jej maseczkami w kwiatowe wzory. Zdjęcia Kate obiegają gazety i internet, a dziennikarze odkryli już, gdzie je kupuje. Kosztują zaledwie 15 funtów.

Księżna Kate i książę William wyruszyli w kolejną królewską podróż, podczas której odwiedzili Cardiff i Bath, a sympatycy królewskiej rodziny jak zawsze są urzeczeni strojami i akcesoriami Kate. Tym razem największe zainteresowanie wzbudziła jej maseczka w kwiatowe wzory.

Księżna Kate i książę William w podróży

W Wielkiej Brytanii zakrywanie twarzy jest obowiązkowe między innymi w transporcie publicznym, w supermarketach, centrach handlowych, bankach, urzędach pocztowych, centrach turystycznych i sklepach, kinach, muzeach, galeriach i miejscach kultu.

Księżna Kate zawsze w maseczce

Członkowie rodziny królewskiej podczas oficjalnych podróży zawsze zakrywają nos i usta maseczkami. Podczas pandemii Kate nosiła kilka różnych maseczek, ale największy zachwyt zawsze wzbudzały te w kwiatowe wzory.

Podczas wrześniowej wizyty w piekarni Beigel Bake Brick Lane we wschodnim Londynie księżna Cambridge po raz pierwszy włożyła maskę na twarz z kwiatowym nadrukiem. Para książęca wypiekała wtedy smakołyki w historycznej londyńskiej piekarni i omawiała wpływ COVID-19 na małe firmy. Kate i William rozmawiali z właścicielami sklepów i klientami o tym, jak lokalne społeczności radzą sobie z pandemią koronawirusa. Pomagali także w kuchni, wałkując ciasto na bajgle.

Maseczki firmy Amaia z tkanin Libert London

Podczas wizyty w Bath, księżna Kate nosiła podobną, tym razem różową maskę z motywem kwiatowym. „The Independent” ujawnił, skąd je bierze. Okazuje się, że kupuje swoje maseczki w londyńskim sklepie Amaia. Są to maseczki wielokrotnego użytku, szyte z tkanin firmy Liberty London. Kosztują 15 funtów i są dostępne w różnych kolorach i różnych rozmiarach, w tym w wersjach dziecięcych.

Amaia w ostatnich miesiącach rozpoczęła produkcję maseczek zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, z różnych tkanin z nadrukami firmy Liberty London. Kate wybrała maskę na twarz wielokrotnego użytku z bawełny z wzorem o nazwie Pepper Liberty.

Maseczka firmy  Amaia z wzorem Pepper Liberty
Maseczka firmy Amaia z wzorem Pepper Liberty

Księżna Kate promuje brytyjskie marki

Kate od zawsze stara się promować brytyjskie marki i sklepy. Księżna pokazała się publicznie już w kilku projektach z Amaia. Podczas wizyty w londyńskim ośrodku, działającym na rzecz zmniejszenia liczby poronień, martwych urodzeń i przedwczesnych porodów, w ramach Baby Loss Awareness Week wybrała niebieską maskę od Amaia z podobnej tkaniny marki Liberty z drobnym nadrukiem. W następnym tygodniu na plenerową inaugurację wystawy fotografii Hold Still w londyńskim Waterloo wybrała maskę Yellow Pepper.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >