Katarzyna Dowbor wymownie o Terentiew. Chodzi o zwolnienie z Polsatu
Strona główna » Katarzyna Dowbor wymownie o Terentiew. Chodzi o zwolnienie z Polsatu

Katarzyna Dowbor wymownie o Terentiew. Chodzi o zwolnienie z Polsatu

Katarzyna Dowbor niedawno pożegnała się z programem „Nasz nowy dom”. Decyzją szefostwa po dekadzie została odsunięta od remontowego show. Teraz oczy fanów i mediów wciąż przyglądają się dokonaniom dziennikarki. Dowbor postanowiła odpowiedzieć na słowa byłej dyrektor programowej Polsatu, Niny Terentiew.

Była prowadząca program „Nasz nowy dom” odpowiedziała na słowa Niny Terentiew. Była prowadząca stację Polsat skomentowała zwolnienie Dowbor. Przyznała, że jej zdaniem szybko poradzi sobie w nowej rzeczywistości i pozostanie w mediach.

Nie chcę wróżyć z fusów, ale wydaje mi się, że rynek telewizyjny szybko się o nią upomni. Takie osoby jak Katarzyna zawsze sobie poradzą – mówiła w rozmowie z „Plotkiem”.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor straciła pracę w „Nasz nowy dom”. Zaskakujący powód

Dowbor odpowiada Terentiew

Katarzyna Dowbor z mediami związana jest od czterech dekad. Przez 40 lat pracowała w różnych stacjach i przy wielu produkcjach telewizyjnych. Nic dziwnego, że jej doświadczenie jest docenione także przez twórców wielu programów. Okazuje się, że już ma w zanadrzu nowy plan na swoje życie zawodowe.

Nina miała rację. Już się o mnie upomnieli. Nudzić się na pewno nie zamierzam i nie będę. Zakończyłam pewien dziesięcioletni etap zawodowy i zaczynam nowy – wyznała „Plotkowi” Dowbor.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor szczerze o emeryturze. „Przeżyłam szok”

Dodała też kilka wymownych słów na temat poprzedniczki Edwarda Miszczaka. Określiła Terentiew jako… „starą wyjadaczkę”. Wszystko przez wieloletnie doświadczenie i świetną znajomość branży, w której porusza się jak ryba w wodzie.

Swoją drogą Nina ma świetnego nosa i czuja. No, ale to przecież stara wyjadaczka… – czytamy.

Czym zaskoczy nas Katarzyna Dowbor? Póki co wiadomo, że Dowbor połączyła siły z Arturem Witkowskim, który także był związany ze słynnym programem. Pełnił funkcję kierownika budowy w „Nasz nowy dom”. Pomógł jej wyremontować pokój dla 91-letniej mamy Krystyny. Szykują coś specjalnego i wystąpią razem w zupełnie nowym programie? Czas pokaże!

Zobacz także: „Nasz nowy dom” zdobył Telekamerę. Dowbor pominięta, fani oburzeni

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >