Katarzyna Dowbor była ofiarą przemocy. To ujawniła po latach - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Katarzyna Dowbor była ofiarą przemocy. To ujawniła po latach

Katarzyna Dowbor była ofiarą przemocy. To ujawniła po latach

Obecnie Katarzyna Dowbor deklaruje, że nie planuje ponownie wychodzić za mąż. Prezenterka ma za sobą trzy małżeństwa. Za sprawą książki „Mężczyźni mojego życia” wyznała, że przez lata trwała w przemocowej relacji.

Katarzyna Dowbor po latach zdecydowała się rozliczyć z przeszłością. W 2013 roku nakładem wydawnictwa The Facto ukazała się autorska pozycja gwiazdy „Mężczyźni mojego życia”. Co prawda, autorka już we wstępnie zaznaczyła, że jej zamiarem nie było stworzenie książki, która wywoła skandale. W dużej mierze skupiła się na zaprezentowaniu sylwetek mężczyzn, których spotkała na swojej drodze zawodowej. Stąd w nagłówkach widnieją takie nazwiska jak Zygmunt Chajzer, Wojciech Gąssowski, Jerzy Kapuściński, Daniel Olbrychski czy Krzysztof Ibisz.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl! 

Jednak już w pierwszym rozdziale pojawia się nazwisko drugiego męża prezenterki, Janusza Atlasa. Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Dowbor nieprzypadkowo rozpoczęła swoją książkę opowieścią o byłym partnerze. Nieprawdopodobne, że przez siedem lat trwała w przemocowym związku.

Zobacz także: Seweryn Krajewski na nowych zdjęciach z USA. Muzyk wygląda rewelacyjnie!

Janusz Atlas zakochał się w rudowłosej prezenterce

– Zgubił go jednak alkohol i małostkowość – zaledwie tymi kilkoma słowami Katarzyna Dowbor kreśli cały trudny charakter byłego męża. Niewątpliwie zwraca również uwagę na jego mocno strony takie jak pracowitość, zmysł redaktorski oraz kąśliwość i ciętość języka. Janusz Atlas pierwszy raz zobaczył prezenterkę na korytarzu w Trójce i od tego momentu szukał pretekstu, aby się do niej zbliżyć.

A mnie on nie interesował. Dziesięć lat starszy ode mnie, chudy, długi, nie w moim typie. No i skorzystał z pomocy Moniki Olejnik. My byłyśmy wtedy zakolegowane, bo razem robiłyśmy materiały. Zaprosił Monikę i jeszcze jednego kolegę do SPATiF-u. (…) Janusz poprosił Monikę, żeby zabrała ze sobą mnie, a on stawia kolację. Poszliśmy we czwórkę, podczas kolacji zaczął mnie adorować, uwodzić, no i udało mu się ze mną umówić – wspomina Katarzyna Dowbor na kartach „Mężczyźni mojego życia”.

Zobacz także: Napisał „Beatę z Albatrosa” i „Kolorowe Jarmarki”. Laskowski wcale nie zarobił „milionów”

Katarzyna Dowbor nie miała szczęścia w miłości?

Za sprawą „Mężczyźni mojego życia” dowiadujemy się o przykrych kulisach małżeństwa prezenterki telewizyjnej. Okazuje się, że gwiazda przez dwa lata – niczego nieświadoma – żyła w szczęśliwej relacji, lecz jej partner tylko się maskował. W drugiej fazie związku wyszły na jaw poważne problemy Janusza Atlasa. Dziennikarz przez lata zmagał się z uzależnieniem alkoholowym.

Dopiero potem się okazało, że przez ten czas Janusz był zaszyty. Ja tego nie wiedziałam. W ogóle nie miałam pojęcia, że ma problem z alkoholem. Potem eksplodowało. Janusz po alkoholu robił się agresywny i nie panował nad sobą – czytamy we wspomnianej książce.

Nic też dziwnego, że Katarzyna Dowbor zdecydowała się na rozwód. Później związała się z Grzegorzem Świątkiewiczem. Ostatecznie małżeństwo rozpadło się po 12 latach. Obecnie prezenterka nie planuje mieć kolejnego męża. Podtrzymuje, że do pełni szczęścia wystarczą jej rodzina oraz ukochane psy.

Zobacz także: Jak zrobić domową rakietę? Oto książka stworzona dla majsterkowiczów!

Oglądasz programy z Katarzyną Dowbor?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl! 

Autor:

Zobacz więcej >