Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wypoczywają - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wypoczywają

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wypoczywają

,

Zanzibar magnesem na polskich celebrytów. Teraz na tej afrykańskiej wyspie wypoczywają Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki.

To był bardzo pracowity rok dla Julii Wieniawy. Celebrytka zrobiła furorę w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie doszła aż do finału, jednak główną nagrodę zgarnęli wtedy Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Po przegranym finale aktorkę pocieszał Nikodem Rozbicki, co rozbudziło plotki o ich romansie.

Udział w tanecznym show nie był jednak jedyną wartą odnotowania aktywnością celebrytki. 21-latka grała w filmach (między innymi „W lesie dziś nie zaśnie nikt” i „Sala samobójców. Hejter”), a także zajmowała się swoimi dwiema markami: LEMISS oraz Jusee. Julia Wieniawa wkrótce zmieni również adres: do tej pory doglądała remontu mieszkania, do którego wkrótce się przeprowadzi.

Egzotyczne wakacje Wieniawy

Nic więc dziwnego, że aktorka postanowiła wybrać się na zasłużony wypoczynek. Wybrała egzotyczny kierunek, jakim jest Zanzibar. Jednak nie udała się sama na tę tropikalną wyspę u wybrzeży Afryki. Towarzyszy jej Nikodem Rozbicki. Teraz oboje zamieszczają w mediach społecznościowych relację ze swojej wyprawy. Widać, że dobrze się bawią w swoim towarzystwie. Na zamieszczonych przez parę zdjęciach możemy podziwiać piękne okoliczności przyrody oraz samych celebrytów, cieszą się piękną pogodą.

Julia Wieniawa najwyraźniej przestała już udawać, że nic ją nie łączy z Rozbickim, Na swoim story pokazała jego zdjęcie, oznaczone serduszkiem.

Nie tylko Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wzięli Zanzibar na cel swojego jesiennego wyjazdu. Wcześniej pobytem na tej tropikalnej wyspie chwalił się Rafał Zawierucha.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >