Joseph Gordon-Levitt stworzył „List do Polski” - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Joseph Gordon-Levitt stworzył „List do Polski”

Joseph Gordon-Levitt stworzył „List do Polski”

,

Znany amerykański aktor Joseph Gordon-Levitt, we współpracy z internautami stworzył filmik reklamujący Polskę. Zobacz, co zawiera stworzony przez niego „List do Polski”.

Hollywoodzki aktor Joseph Gordon-Levitt wraz z bratem założył hitRECord, czyli artystyczny projekt, mający na celu propagowanie artystów z różnych stron świata i dawaniu im miejsca na publikację swojej twórczości. W ramach tej akcji co jakiś czas aktor prosi internautów o nadsyłanie zdjęć lub nagrań, z których potem tworzony jest swego rodzaju kolaż.

Joseph Gordon-Levitt i internauci tworzą filmik

7 listopada na swoim profilu na Facebooku zamieścił efekty pracy artystów dotyczące naszego kraju. Jak napisał w poście:

„Naprawdę miło mi udostępnić „List do Polski”, film krótkometrażowy, który nasza społeczność stworzyła w ramach hitRECord. Zawiera on prace ponad 75 artystów. OGROMNE podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do pisania, aktorstwa głosowego, zdjęć i filmów w tym projekcie. Wasza kreatywność i entuzjazm naprawdę mnie zainspirowały” – czytamy.

Trwający nieco ponad minutę filmik pokazuje piękno Polski, zarówno na zdjęciach, jak i w krótkich materiałach wideo: składa się z 66 zdjęć i nagrań nadesłanych aktorowi przez ponad 75 internautów. Pojawiają się tam piękne krajobrazy, ujęcia z Gdańska, Rybnika, Krakowa i Warszawy, a także najpiękniejsze krajobrazy. Widać też m.in. ludzi oraz najsłynniejsze wytwory polskiej kuchni. Narrator filmu opowiada o magii naszego kraju i wychwala jego zalety oraz energię mieszkańców.

Joseph Gordon-Levitt występował w wielu przebojach Hollywood, takich jak np. „Mroczny Rycerz powstaje”, „500 dni miłości”, „Incepcja”, Snowden”, „Don Jon”, „The Walk. Sięgając chmur” czy ostatnio: „Proces Siódemki z Chicago”.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >