Johnny Depp usunięty z serii „Fantastyczne zwierzęta” - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Johnny Depp usunięty z serii „Fantastyczne zwierzęta”

Johnny Depp usunięty z serii „Fantastyczne zwierzęta”

,

Johnny Depp nie zagra w trzeciej części sagi „Fantastyczne zwierzęta”. Wiemy już, kto zastąpi go w roli Gellerta Grindewalda.

To nie był dobry rok dla Johnnye’go Deppa. Aktor uwikłał się w długi i wyniszczający spór sądowy ze swoją byłą żoną Amber Heard (która również straciła rolę w hicie kasowym). Fakty, które podczas procesu ujrzały światło dzienne, sprawiły, że reputacja hollywoodzkiego gwiazdora została mocno nadszarpnięta.

Johnny Depp zwolniony

Teraz dowiadujemy się, że Johnny Depp został oficjalnie zwolniony z kasowej produkcji „Fantastyczne zwierzęta”, która to seria jest prequelem przygód Harry’ego Pottera. Depp w dwóch częściach filmowej serii „Fantastyczne zwierzęta” wcielał się w rolę Gellerta Grindewalda – niesławnego czarnoksiężnika, który na pewno nie jest postacią pozytywną.

Teraz okazuje się, że choć gra czarny charakter, Johnny Depp nie jest mile widziany w takiej roli. Po tym, jak przegrał w sądzie z Amber Heard i sąd orzekł, że nazwanie go w artykule „żonobijcą” jest uprawnione, Depp powoli najwyraźniej zaczyna być postrzegany jako persona non grata w Hollywood.

Nie zagra w filmie, dostanie pełną gażę

Wytwórnia Warner Bros. w oficjalnym piśmie, które aktor otrzymał w lipcu, poprosiła go o to, by sam zrezygnował z roli. Mimo to Johnny Depp otrzyma pełną wypłatę, tak jakby zagrał w całym filmie.

Kto go zastąpi Johnny’ego Deppa?

Z powodu zawirowań w życiu prywatnym aktora premierę trzeciej odsłony „Fantastycznych zwierząt” trzeba było opóźnić o ponad sześć miesięcy. Jednocześnie trwały spekulacje na temat tego, kto teraz wcieli się w rolę Gellerta Grindewalda. Spekulowano, że mógłby to zrobić Colin Farrell, który już w pierwszej części sagi zagrał czarnoksiężnka. Jednak ostatecznie ogłoszono, że Deappa w tej roli zastąpi Mads Mikkelsen. Duński aktor znany jest przede wszystkim z roli Le Chiffre’a – przeciwnika Jamesa Bonda w filmie „Casino Royale” oraz Hannibala Lectera w serialu „Hannibal” czy głównego bohatera głośnego filmu „Polowanie”.

Zobacz więcej >