"Jeden z dziesięciu" znika z anteny? Tadeusz Sznuk komentuje - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » „Jeden z dziesięciu” znika z anteny? Tadeusz Sznuk komentuje

„Jeden z dziesięciu” znika z anteny? Tadeusz Sznuk komentuje

W TVP nastąpiło ostatnio wiele zmian. Dotknęły one najważniejszych stanowisk. Widzowie zaczęli zastanawiać się, jaka przyszłość czeka teleturniej „Jeden z dziesięciu”. W odpowiedzi na obawy, Tadeusz Sznuk zdecydował się skomentować całą sprawę.

„Jeden z dziesięciu” to teleturniej, który cieszy się dużą sympatią widzów. Emitowany jest na TVP od 1994 roku. Ostatnio w stacji odbyła się rewolucja. Z ramówki zniknęły chociażby „Wiadomości”. Widzowie zaczęli zastanawiać się, czy zmiany dotkną również programu, który prowadzi niezmiennie Tadeusz Sznuk. Ten zdecydował się zabrać głos w tej sprawie.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

„Jeden z dziesięciu” zakończy emisję?

Niewiele jest teleturniejów, które cieszą się tak dużym uznaniem publiczności jak „Jeden z dziesięciu”. Program jest obecny w TVP od prawie 30 lat. Jednak ostatnie zmiany w stacji mogły rzucić cień na jego przyszłość. Fani zaczęli zastanawiać się, czy może on zniknąć z anteny?

Tadeusz Sznuk prowadzi program od pierwszego odcinka. Sposób, w jaki to robi przyniósł mu grono oddanych sympatyków. Jest też bez wątpienia twarzą teleturnieju. Czy on sam obawia się, że „Jeden z dziesięciu” po wielu latach zakończy emisję?

Zobacz także: Maciej Orłoś wraca do TVP! Nowy prezes potwierdza

Nie mam pojęcia. Ja mam umowę z firmą Euromedia, a nie z telewizją, tak że nie wiem – powiedział w rozmowie z „Faktem”.

Tadeusz Sznuk przyznał natomiast, że w planach są kolejne odcinki. Obecnie w telewizji emitowane są powtórki. Natomiast sesje nagraniowe premierowych epizodów zaplanowane są już na początek roku. Prowadzący zdradził także, że nie otrzymał również żadnej informacji, aby miało się to w najbliższym czasie zmienić. Z całą pewnością można stwierdzić, że fani odetchnęli z ulgą. „Jeden z dziesięciu” wciąż obecny będzie w ramówce TVP.

Zobacz także: Tak Izabela Trojanowska spędzi Boże Narodzenie. Od domu będą ją dzielić tysiące kilometrów

To, co jest pokazywane w tej chwili w telewizji, to są powtórki, ale one są niezależnie od wydarzeń, były planowane. To taki sezon powtórek. My już mamy nagrania na odcinki następne, premierowe. Na razie najbliższa sesja nagrań jest w połowie stycznia. I nikt nam nie mówił, że coś ma się zmienić. Na razie jest bez zmian – zdradził prowadzący.

Tadeusz Sznuk o ostatnich zmianach w TVP

Polska żyje ostatnią rewolucją, która miała miejsce w TVP. To temat, który rozgrzewa publiczność. Jakie natomiast zdanie ma Tadeusz Sznuk? Gospodarz teleturnieju „Jeden z dziesięciu” przyznał, że zupełnie nie interesuje się całą sprawą.

Nie śledzę tej sytuacji, nie wiem, kto i co zrobił, nie mam o tym zdania – powiedział krótko w rozmowie z Onetem.

Zobacz także: „Sylwestrowa Moc Przebojów” z Polsatem. Poznaliśmy zagraniczną gwiazdę imprezy

Lubisz teleturnieje?

Szukasz chwili wytchnienia? Zrób sobie przerwę i włącz Radio Pogoda!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Autor:

Zobacz więcej >