Jacek Wójcicki o anegdotach z koncertów. Co zrobić, gdy fance z wrażenia… wypada plomba? - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Jacek Wójcicki o anegdotach z koncertów. Co zrobić, gdy fance z wrażenia… wypada plomba?

Jacek Wójcicki o anegdotach z koncertów. Co zrobić, gdy fance z wrażenia… wypada plomba?

,

„Fascynujący demon wesołej i smutnej piosenki” – tak napisał niegdyś o nim Piotr Skrzynecki. Jacek Wójcicki – pieśniarz i aktor – był gościem Anny Stachowskiej w „Wieczorze autorskim”. Nie szczędził koncertowych anegdot i zaprosił na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już niebawem w Krynicy-Zdroju.

Jacek Wójcicki chętnie opowiada o różnych zabawnych zdarzeniach, które towarzyszą jego występom. Niegdyś po koncercie w Łodzi pewna pani rzuciła się Wójcickiemu na szyję, mówiąc, że od głosu Kiepury pękały kieliszki i witraże, a jej, gdy słuchała interpretacji „Brunetek i blondynek” Jacka Wójcickiego… wypadła plomba! – I wyjdź tu, człowieku, z takiej opresji. Nie wiadomo czy się dołożyć to stomatologa, czy co zrobić? Życie pisze niezwykłe scenariusze i niezwykłe anegdoty. Mam ich sporo – mówił z uśmiechem Wójcicki.

Zobacz także: Prosty quiz o przebojach Ewy Bem. Jak dobrze je znasz?

– Miałem przypadek dwóch seniorek, przy czym jedna seniorka była, jak się okazało, córką. Więc ta dużo starsza seniorka była mamusią. Więc ta mamusia, komplementując mnie, stwierdziła, że już jako mała dziewczynka słuchała moich piosenek. Ja oczywiście powiedziałem, że bardzo się cieszę – wspominał z uśmiechem na ustach.

Jacek Wójcicki opowiedział Annie Stachowskiej o tym, jak bardzo lubi spotkania z fanami. – Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, spotykać się z publicznością po koncertach. Kiedy proszą o jakieś podpisy i to trwa i trwa – mówił.

Zobacz także: „Przygody Baltazara Gąbki” wracają w nietypowym wydaniu! Gwiazdorska obsada

Wspaniałą okazją do spotkania z Jackiem Wójcickim będzie zbliżający się „Koncert pod wieżą: Czas nas uczy pogody”.

– Będzie bardzo miły koncert – powiedział Jacek Wójcicki. – Przybywajcie – zachęcał. – Będę śpiewał piosenkę z polskim tekstem, który napisał Jacek Cygan, do pięknego przeboju światowego: „Caruso” – zdradził muzyk.

„Koncert pod wieżą: Czas nas uczy pogody”

Już wkrótce na wyjątkowej, plenerowej scenie, zlokalizowanej tuż pod wieżą widokową w Krynicy-Zdroju, wystąpią znakomici artyści – między innymi Jacek Wójcicki, Anna Jurksztowicz i Sławek Uniatowski. Gospodarzem koncertu będzie Artur Andrus. Udział w koncercie weźmie również Jacek Cygan. Wydarzenie odbędzie się 15 lipca. Bilety można nabyć przez internet lub w kasach Słotwiny Arena Ski & Bike Park.

Zobacz także: Zmniejszają lęk u pacjentów dzięki muzyce! Robią to podczas operacji

Posłuchaj całej rozmowy Anny Stachowskiej z Jackiem Wójcickim:

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >