Horoskop: Jaką parą są Rak i Byk? - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Horoskop: Jaką parą są Rak i Byk?

Horoskop: Jaką parą są Rak i Byk?

,

Czy Rak i Byk mogą być razem? O tym opowie Piotr Gibaszewski – znany astrolog i tarocista. Dowiedz się, czy te dwa znaki zodiaku do siebie pasują.

Najlepiej pasujące do siebie znaki zodiaku. Według Piotra Gibaszewskiego Rak – kochający rodzinę, święty spokój i bezpieczeństwo znajdzie doskonałe uzupełnienie w znaku Byka. Rak (znak wodny) oraz Byk (znak ziemski) tworzą harmonijną relację, ponieważ bardzo do siebie pasują charakterologicznie. Konkretny, lubiący również komfort i spokój Byk jest świetnym wsparciem dla mającego podobne dążenia Raka.

Czytaj też: Horoskop 2021 – wszystkie znaki Zodiaku

Oba znaki mają także powiązanie, jeśli chodzi o kierujące nimi ciała niebieskie: Rakiem rządzi Księżyc, a Bykiem rządzi Wenus – czyli obiekty kobiece, związane z naturą, wspólnymi rytuałami i doskonale się dogadują.

Zobacz: Horoskop 2021 dla Raka

Horoskop: Rak i Byk na biesiadach

Byk, jako znak biesiadny, jest zwolennikiem imprez, biesiad, spędzania razem czasu, a Rak lubi celebrację rodzinnych obrzędów. Razem więc mają podobne pragnienia i radość sprawiają im podobne formy spędzania wolnego czasu i ta wspólnota celów umacnia więź między nimi.

Warto przeczytać: Horoskop 2021 dla Byka

Piotr Gibaszewski astrologią i tarotem zajmuje się od 1990 roku . Ukończył łódzkie Studium Psychotroniki Chiron. Jest również absolwentem wydziału filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek religioznawstwo, gdzie zamierza się doktoryzować. Kierunkiem jego badań naukowych jest współczesna apokaliptyka, jej przejawianie się w kulturze, mediach i religii. Jego praca magisterska pod tytułem „Tarot – historia i rozwój ezoterycznej doktryny a fenomen tarotowej kartomancji” została wydana w wydawnictwie Studio Astropsychologii. Obecnie jest wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej. Od 1999 roku Piotr Gibaszewski pisze coroczną prognozę dla Polski i świata.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >