Horoskop 2022 – wszystkie znaki Zodiaku - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Horoskop 2022 – wszystkie znaki Zodiaku

Horoskop 2022 – wszystkie znaki Zodiaku

Horoskop 2022: O tym, co jest zapisane w gwiazdach, opowiada Piotr Gibaszewski – znany astrolog i tarocista. Dowiedz się, co przyniesie 2022 rok dla wszystkich znaków Zodiaku.

Ostatnie lata pandemii koronawirusa wszystkim dały się we znaki. Jak według Piotra Gibaszewskiego będzie wyglądał przyszły rok? Według niego ten czas zapowiada się nieco bardziej optymistycznie, przede wszystkim ze względu na wejście Jowisza w znak Ryb. To jest taka planeta, która w astrologii od wieków słynęła z opiekuńczości, dobroczynności, szczęścia i pomyślności. Można powiedzieć z punktu widzenia astrologii, że to rok – na tle poprzednich bardzo dramatycznych, pełnych wstrząsów, pełnych bardzo radykalnych zdarzeń – spokojniejszy.

Jakie będziemy mieli relacje z innymi ludźmi?

Jeżeli chodzi o stronę relacji międzyludzkich, to te rok będzie niósł jednak pewną konfrontację, którą znamy z poprzednich lat, mianowicie w ostatnich dwóch latach miała miejsce słynna kwadratura Saturna z Uranem. Dwie planety, z których jedna symbolizuje bardzo duże ograniczenia, dyscyplinę, porządek. To widzieliśmy świetnie w czasie pandemii, gdzie pewien rygor, wymagania, ograniczenia z jednej strony, a z drugiej strony wolnościowe, bardzo niezależne tendencje i one się bardzo mocno ścierały w tych latach, zwłaszcza w mijającym 2021 roku. Ta tendencja będzie zauważalna, ta kwadratura będzie się jeszcze gdzieś utrzymywać. Ale nie będzie już tak bardzo radykalnie konfrontacyjna. Rok 2022 będzie po wejściu Jowisza w znak Ryby, czyli od mniej więcej od maja-czerwca, on wchodzi w znak Barana i to przyniesie generalnie pobudzenie.

Jak przekonuje Piotr Gibaszewski, rokiem 2022 będzie rządzić planeta Jowisz, która w astrologii ma działanie opiekuńcze, pomyślne. Od strony astrologicznej śmiało możemy powiedzieć, że sporo optymizmu, nadziei i spokojniejszego wymiaru czy luzu możemy się spodziewać w roku 2022.

Poznaj horoskop na 2022 rok dla poszczególnych znaków Zodiaku:

Pełnych horoskopów Piotra Gibaszewskiego dla Wodnika i dla innych znaków Zodiaku na 2022 rok będzie można wysłuchać 1 stycznia od godz. 10:00 na antenie Radia Pogoda.

Piotr Gibaszewski astrologią i tarotem zajmuje się od 1990 roku . Ukończył łódzkie Studium Psychotroniki Chiron. Jest również absolwentem wydziału filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek religioznawstwo, gdzie zamierza się doktoryzować. Kierunkiem jego badań naukowych jest współczesna apokaliptyka, jej przejawianie się w kulturze, mediach i religii. Jego praca magisterska pod tytułem „Tarot – historia i rozwój ezoterycznej doktryny a fenomen tarotowej kartomancji” została wydana w wydawnictwie Studio Astropsychologii. Obecnie jest wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej. Od 1999 roku Piotr Gibaszewski pisze coroczną prognozę dla Polski i świata.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >