Horoskop 2021 dla Panny - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Horoskop 2021 dla Panny

Horoskop 2021 dla Panny

,

Horoskop 2021. O tym, co jest zapisane w gwiazdach, opowie Piotr Gibaszewski – znany astrolog i tarocista. Co przyniesie 2021 rok dla Panny?

Jaki jest horoskop na 2021 rok dla osób spod znaku Panny?

Choć mijający rok był dla wszystkich bardzo ciężki, to o dziwo, dla Panny był całkiem niezły. Rok 2021 – według horoskopu – również będzie dobry dla osób spod tego znaku zodiaku.

Urodzeni w pierwszej i drugiej dekadzie znajdą się pod wpływem trygona Urana, co pobudzi ich kreatywność, potrzebę wolności i niezależności. Dla tych osób to będzie dobry rok na próbowanie kreatywnych przedsięwzięć, wymagających wizji, inteligencji i wolności twórczej. Horoskop na 2021 rok wskazuje też, że to będzie dobry czas dla relacji z bliskimi i przyjaciółmi.

Z kolei osoby urodzone między 10 a 17 września mogą się zmagać z trudniejszymi chwilami. Te osoby znajdą się – według horoskopu na 2021 rok – pod wpływem opozycji Neptuna, co na wiele Panien może mieć negatywny wpływ, taki jak poczucie wypalenia zawodowego, poczucie zmęczenia lub znużenia. Niekiedy mogą się ujawniać nawet stany depresyjne i poczucie przemijania i upływu czasu.

Najlepszy czas w 2021 roku czeka według horoskopu urodzonych między 17 a 21 września. Trygon Plutona pozwoli podźwignąć się po porażkach i rozczarowaniach. To będzie dla tych Panien świetny rok na wcielanie w życie dużych, ambitnych przedsięwzięć.

Styczeń i luty będą znakomite – dynamiczne i przebojowe. Trygon Marsa pozwoli zrealizować dużo planów przede wszystkim zawodowych i towarzyskich. W marcu i w kwietniu kwadratura Marsa może nieco osłabić waszą ogólną kondycję i skłonić do spokojniejszego trybu życia.

Wiosna: maj, czerwiec i lipiec to czas opozycji Jowisza. Wówczas nabierzecie dystansu do spraw, które wcześniej uważaliście za ważne i istotne, a w tym czasie nie będą dla was priorytetowe i ujrzycie je w nowym świetle.

Sierpień i wrzesień będą według horoskopu najlepsze w roku 2021. Dzięki koniunkcji Marsa uzyskacie mnóstwo sił, nabierzecie werwy i krzepy. Poprawi się wasze samopoczucie i zdrowie. Kolejne dwa miesiące to czas uspokojenia i lekkości, dzięki czemu nabierzecie siła na nerwową końcówkę roku.

Listopad i grudzień to czas kwadratury Marsa, co skomplikuje nieco wasze plany, również zawodowe. To będzie pracowity czas, wymagający skupienia i uwagi.

Horoskop, Panna
Horoskop, Panna Fot. Pixabay

Piotr Gibaszewski astrologią i tarotem zajmuje się od 1990 roku . Ukończył łódzkie Studium Psychotroniki Chiron. Jest również absolwentem wydziału filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek religioznawstwo, gdzie zamierza się doktoryzować. Kierunkiem jego badań naukowych jest współczesna apokaliptyka, jej przejawianie się w kulturze, mediach i religii. Jego praca magisterska pod tytułem „Tarot – historia i rozwój ezoterycznej doktryny a fenomen tarotowej kartomancji” została wydana w wydawnictwie Studio Astropsychologii. Obecnie jest wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej. Od 1999 roku Piotr Gibaszewski pisze coroczną prognozę dla Polski i świata.

Przeczytaj też horoskop 2021 dla:

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >