Hindus posłuchał utworu Krzysztofa Krawczyka. Tak ocenił "Bo jesteś Ty" - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Hindus posłuchał utworu Krzysztofa Krawczyka. Tak ocenił „Bo jesteś Ty”

Hindus posłuchał utworu Krzysztofa Krawczyka. Tak ocenił „Bo jesteś Ty”

Krzysztof Krawczyk jest niezaprzeczalną legendą. Jego piosenek słuchają Polacy niezależnie od pokolenia. Z jego muzyką zapoznał się indyjski twórca internetowy. Jak ocenił przebój, jakim niewątpliwie jest „Bo jesteś Ty”?

Krzysztof Krawczyk to niezwykle ważna postać dla polskiej muzyki. Piosenki, które stworzył od lata niezmiennie porywają i zachwycają rodzimych słuchaczy. Dobry utwór ma to do siebie, że może oddziaływać na odbiorcę, niezależnie od tego, skąd pochodzi. Dlatego też indyjski twórca internetowy zdecydował się zapoznać z „Bo jesteś Ty”.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Krzysztof Krawczyk był wielkim artystą

Na scenie muzycznej pojawiają się postaci, które podbijają serca niemal wszystkich. Do takiego grona z całą pewnością należy Krzysztof Krawczyk. Jego śmierć była ogromną stratą dla słuchaczy. Pozostała po nim jednak wspaniała twórczość, która trafia do osób w różnym wieku i o różnej wrażliwości.

Krzysztof Krawczyk nagrał wiele piosenek, które stały się przebojami. Takie utwory jak chociażby „Chciałem być” czy „Mój przyjacielu” to nieodłączne elementy wielu imprez. Słuchacze znają jego hity na pamięć. To chyba wystarczająco pokazuje, jaki status udało mu się osiągnąć.

Zobacz także: Filip Łobodziński nie wiedział, że miał siostrę. Smutna tajemnica rodziny „Dudusia”

Jedną z najpopularniejszych piosenek Krzysztofa Krawczyka jest także „Bo jesteś Ty”. Tekst do utworu napisał znany z Myslovitz Przemysław Myszor. Trzeba przyznać, że wykonał fantastyczną pracę. Słowa z tego przeboju potrafią poruszyć. Natomiast głos legendarnego piosenkarza tylko potęguje to uczucie.

Indyjski twórca posłuchał „Bo jesteś Ty”

Polska muzyka raczej rzadko dociera do tak odległych krajów jak Indie. W dobie internetu może się to jednak zdarzyć. Pewien indyjski twórca internetowy trafił na „Bo jesteś Ty”. Publikuje on nagrania na kanale Dreamers Vlog w serwisie YouTube. Jakie wrażenie zrobił na nim Krzysztof Krawczyk?

Zobacz także: Dolly Parton zaskoczyła swojego śmiertelnie chorego fana. „Marzenia się spełniają”

Już w trakcie odsłuchu widać było, że utwór bardzo mu się podoba. Obcokrajowiec kołysał się w rytm muzyki. W pewnym momencie na jego twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Zdecydował się podsumować swoje wrażenia. Stwierdził, że Krzysztof Krawczyk jest legendą. Trudno się z tym nie zgodzić.

To naprawdę ładna muzyka! […] Ten teledysk był bardzo dobry. Jego głos… Cóż za potężny głos. To jest naprawdę wspaniałe. To właśnie dlatego jest legendą. Zawsze to mówię, kiedy słyszę tak chwytliwe piosenki – podsumował twórca internetowy z Indii.

Zobacz także: WFDiF ma już 74 lata! To tu powstawała Polska Kronika Filmowa

Zobacz także: Tomasz Stockinger przekazał smutne wieści. „Traci chęć do życia”

Czy Twoim zdaniem Krzysztof Krawczyk jest legendą?

Poznaj historie największych gwiazd muzyki w audycji Aleja Sław Radia Pogoda w każdy weekend od 14:00.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Autor:

Zobacz więcej >