Gwiazda "Plebanii" została pobita. Dziś cieszy się dobrym zdrowiem: "To cud" - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Gwiazda „Plebanii” została pobita. Dziś cieszy się dobrym zdrowiem: „To cud”

Gwiazda „Plebanii” została pobita. Dziś cieszy się dobrym zdrowiem: „To cud”

Sylwia Wysocka ma za sobą ciężkie przeżycia. Dwa lata temu brutalnie ją pobito. Gwiazda „Plebanii” doznała licznych obrażeń i została przewieziona do szpitala. Aktorka przeszła długą drogę i wygląda na to, że ma się dziś znacznie lepiej. Okazało się, że wkrótce znów zobaczymy ją na naszych ekranach.

Ostatnie lata życia Sylwii Wysockiej nie były usłane różami. w 2021 roku aktorka została napadnięta i okrutnie pobita. Gwiazda „Plebanii” oskarżyła o sprawstwo swojego ówczesnego partnera. Przyznała także, że doświadczała przemocy domowej. Po latach walki o sprawność i sądowej batalii aktorka powróci na szklany ekran.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Zobacz także: Nowa twarz w „M jak miłość”. Tak oceniła ją dawna gwiazda serialu

Brutalne pobicie Sylwii Wysockiej

Sylwia Wysocka przeszła istną gehennę. Kobieta trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Jej były partner już wcześniej miał założoną Niebieską Kartę. Tym razem oprawca pozostawił po sobie liczne krwiaki, złamał ogierze rękę, a także… kręgosłup.

Konieczna była długa i niezwykle kosztowna rehabilitacja, która pozwoliłaby Wysockiej stanąć wreszcie na nogach. Co więcej, z uwagi na rozmiar obrażeń, czekał ją wyjątkowo długi proces rekonwalescencji.

Najgorsza jest nienamacalna przemoc psychiczna, bo sączy się niczym trucizna, niezauważalnie, powolutku paraliżując zdrowy osąd sytuacji. To wszystko jest bardzo skomplikowane, ale trzeba podjąć walkę, żeby się uratować — wyznała w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Zobacz także: To powiedział, gdy usłyszał Alicję Majewską. „Początek mnie nie powalił”

Gwiazda długo walczyła o sprawiedliwość w sądzie. Mierzyła się także z dużymi problemami finansowymi. Sylwia Wysocka udzieliła jakiś czas temu wywiadu, w którym wyznała, że „zawiodła się na organach ścigania”, ponieważ opieszale zajmowały się jej sprawą. Zdrowie psychiczne Wysockiej bardzo na tym ucierpiało, a następstwa pobicia wiele ją kosztowały.

To cud, że nie wpadłam w depresję, że nie wylądowałam w szpitalu psychiatrycznym, a biorąc pod uwagę, że prawie przez pół roku nie mogłam pracować, nie stać mnie na prywatną terapię. Z kolei na NFZ musiałabym czekać ponad trzy lata. Muszę radzić sobie sama — zdradziła Wysocka w rozmowie z „Twoim imperium”.

Zobacz także: Jan Himilsbach urodził się… 31 listopada. Jeszcze za życia stał się legendą

Gwiazda „Plebanii” wraca do formy. Czekają na nią nowe kontrakty?

Wygląda na to, że po dłuższej przerwie w karierze, Sylwia Wysocka powróci na plan „Klanu”. Barbara Bursztynowicz, znana jako serialowa Elżbieta Chojnicka udostępniła w swoich mediach społecznościowych wspólną fotografię z garderoby. Gwiazda „Plebanii” grała w „Klanie” kardiolożkę Alinę Paskudzką-Rogowską. Kobieta była bezpośrednio odpowiedzialna za rozpad małżeństwa Chojnickich.

Zobacz także: Pierwsza chirurg w Polsce pracowała w Wieliczce! Przejęła fach po mężu

Aktorka po raz pierwszy pojawiła się w obsadzie „Klanu” w 2006 roku. Następnie odeszła z obsady serialu, by powrócić do niej dekadę później. W ostatnich latach Sylwia Wysocka nie była w stanie pracować. Nie pozwalał na to stan zdrowia.

Wszystko wskazuje na to, że traumatyczne przeżycia nie zniechęciły aktorki do powrotu na plan. Gwiazda ma wielką wolę życia i w ciągu minionych lat nieco pozbierała się po tych przykrych wydarzeniach. Barbara Bursztynowicz bardzo wspiera młodszą koleżankę z pracy. Zamieściła w mediach społecznościowych wyjątkowo radosne zdjęcie.

Aktorkom wyraźnie dopisuje dobry humor, co da się odczytać z opublikowanej fotografii. Choć ich postacie z serialu nie pałają do siebie sympatią, prywatnie gwiazdy bardzo się lubią. Co powie Elżbieta Chojnicka na powrót byłej kochanki swojego męża? Przekonamy się o tym już wkrótce. Alina może znów srogo namieszać w relacji Chojnickich.

Zobacz także: Artur Baranowski nie wystąpił w wielkim finale “1 z 10”. Teraz zabrał głos

źródło: basia_bursztynowicz/Instagram

Zobacz także: Quiz. Jak dobrze pamiętasz film „Trędowata”? 7/10 to obowiązek

Czy lubisz oglądać 'Klan'?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Zobacz więcej >