Gruchnęła wiadomość o wielkim powrocie "Miodowych lat" - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Gruchnęła wiadomość o wielkim powrocie „Miodowych lat”

Gruchnęła wiadomość o wielkim powrocie „Miodowych lat”

„Miodowe lata” powrócą w nowych odcinkach? Tak wynika z ustaleń „Super Expressu”. Serial przez lata cieszył się dużą popularnością, która wciąż nie gaśnie. Dlatego według tabloidu władze Polsatu chcą przedstawić widzom dalsze losy Karola Krawczyka i Tadeusza Norka. W te role ponownie mogą wcielić się niezastąpieni Cezary Żak i Artur Barciś.

„Miodowe lata” zniknęły z anteny Polsatu 19 lat temu. Choć wiele wskazywało na to, że mogą już niedługo zaliczyć wielki powrót i to z zupełnie nowymi wątkami… nic z tego! Jak dowiedział się serwis „Wirtualne media”: – Telewizja Polsat i ATM Grupa – wbrew doniesieniom mediów – aktualnie nie pracują nad reaktywacją serialu komediowego „Miodowe lata”, który emitowany był dwie dekady temu – czytamy na stronie.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Sukces „Miodowych lat

Po raz pierwszy „Miodowe lata” zagościły na antenie Polsatu w 1998 r.  Serial komediowy, oparty częściowo na amerykańskim sitcomie „The Honeymooners”, opowiadał o dwóch małżeństwach, które stały się nie tylko sąsiadami, ale i przyjaciółmi.

Głównymi bohaterami byli motorniczy Karol Krawczyk i pracujący w kanalizacji miejskiej Tadeusz Norek. W tych rolach znani są oczywiście Cezary Żak i Artur Barciś. Żonę pierwszego z nich (Alinę) najpierw grała Agnieszka Pilaszewska, a potem Katarzyna Żak (prawdziwa żona Żaka), zaś w wybrankę drugiego (Danutę) wcieliła się Dorota Chotecka.

Losy ich postaci widzowie Polsatu mogli śledzić do 2004 r. Wtedy to zapewniono im szczęśliwy koniec, kiedy zarówno Krawczykowie, jak i Norkowie powitali na świecie swoich potomków.

Zobacz także: Krzysztof Globisz na festiwalu filmowym. Widownia była poruszona

„Miodowe lata” powracają? 

Do dziś Polsat dość często puszcza powtórki „Miodowych lat”. Zainteresowanie sitcomem jest duże, dlatego plotkuje się, że stacja chce pójść o krok dalej. Jak podał niedawno „Super Express”, stacja postanowiła wyprodukować nowe odcinki serialu.

Już od pewnego czasu trwają prace nad kontynuacją „Miodowych lat”. Produkcja jest na zaawansowanym etapie, ale jeszcze utrzymywana w tajemnicy – powiedział tabloidowi jeden z członków ekipy produkcyjnej.

Zobacz także: Teresa Lipowska o młodych aktorach. Mocno jej tym podpadli 

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >