Głos Krystyny Czubówny w przyrodniczej aplikacji. Mazurscy turyści nie pożałują - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Głos Krystyny Czubówny w przyrodniczej aplikacji. Mazurscy turyści nie pożałują

Głos Krystyny Czubówny w przyrodniczej aplikacji. Mazurscy turyści nie pożałują

Fani Krystyny Czubówny już wkrótce będą mieli okazję ponownie usłyszeć jej głos! Stanie się tak za sprawą… aplikacji turystycznej. Lektorka opowie o zwierzętach i roli ekosystemów Wielkiej Krainy Jezior Mazurskich.

,

EkoApp jest nową, przyrodniczą aplikacją przyrodniczą. Ułatwi ona turystom lepsze poznanie Mazur. Krystyna Czubówna opowie zwierzętach i o roli, jaką sprawują ekosystemy mazurskich jezior. Korzystanie z aplikacji jest darmowe.

Zobacz także: Marta Żmuda Trzebiatowska została pisarką [TYLKO U NAS]

Aplikacja podpowie jak czerpać radość z obcowania z naturą

EkoApp to innowacyjne rozwiązanie, które ma na celu wprowadzenie turystów w fascynujący świat natury. Ta darmowa aplikacja przyrodnicza, powstała w wyniku presji jaką odciska turystyka na zmianach środowiska. Jej celem jest pokazanie piękna przyrody i wskazanie na odpowiedzialne zachowania wobec niej. Masowa turystyka może bowiem powodować nieodwracalne zmiany – degradację przyrody i zagrożenie dla wielu ekosystemów

Uznaliśmy, że pomóc może zaprojektowanie pewnego rodzaju osobistego przewodnika, który oprowadzając nas po szlakach, nie tylko opowie o przyrodzie, ale także wskaże na jej rolę oraz podpowie, jak czerpać radość z obcowania z naturą nie niszcząc jej – powiedziała Izabela Żbikowska z Fundacji HumanDoc cytowana przez info-ketrzyn24.pl.

Aplikacja jest dostępna zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS.

Zobacz także: Gwiazda „Klanu” zmieniła się nie do poznania. Nowa fryzura zaskakuje

EkoApp – „Czytała Krystyna Czubówna”

Krystyna Czubówna to niezwykle znana, poważana i lubiana lektorka. Jej ciepły głos towarzyszy nam podczas seansów ulubionych, przyrodniczych dokumentów. Dziennikarka opowie nam o pięknie Mazur, oprowadzając nas po nich w trakcie wirtualnej wycieczki. Podzieli się również z turystami ciekawostkami na temat tej unikalnej krainy. Lektorka opowie również o 150 gatunkach fauny i flory, a także udzieli wielu wskazówek na temat odpowiedzialnego i bezpiecznego zachowania.

Zobacz także: Budziła skrajne emocje w programie TVP. Jak dziś wygląda Jessica z „Rolnik szuka żony”?

Mamy ogromny wpływ na otaczającą nas przyrodę!

EkoApp jest aplikacją edukacyjno-misyjną – ma bowiem za zadanie uświadomić turystów jak wielkie znaczenie na środowisko mają ich działania. Turyści poznają także zagrożenia, jakie wynikają z niektórych ich zachowań: jak hałasy czy zanieczyszczanie jezior. Proste historie i niesamowite opowieści przewodniczki oddziałują na naszą wyobraźnię i emocje, skłaniając do refleksji nad naszym wpływem na naturę.

Aplikacja zapewni także możliwość oglądania poruszających się zwierząt – nawet tych przebywających w centrum miasta! Będzie można również projektować własne wyprawy, użytkownicy będą mieć bowiem dostęp do kilkudziesięciu szlaków oraz innych, niezwykle innych ciekawych miejsc. Aplikacja jest już dostępna i można ją pobrać między innymi pod tym linkiem: Ekoapp

Zobacz także: Artysta, który nie potrafi napisać złej piosenki. Seweryn Krajewski gwiazdą „Alei Sław Radia Pogoda”

Planujesz podróż? Słuchaj aktualnych wiadomości z dróg na antenie Radia Pogoda!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >