Facebook nie działa: awaria w całej Europie - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Facebook nie działa: awaria w całej Europie

Facebook nie działa: awaria w całej Europie

,

Awaria Facebooka i pozostałych jego mediów społecznościowych. Trwa próba wykrycia i naprawienia problemu.

Ogromna awaria mediów Marka Zuckerberga: Facebook, Messenger i Instagram nie działają lub działają nieprawidłowo na terenie niemal całej Europy.

Strna downdetector.pl odnotowała w czwartek olbrzymią ilość zgłoszeń o niedziałających mediach społecznościowych, przede wszystkim w rejonie Europy Środkowej. Z kolei w Europie Zachodniej najwięcej problemów swoim użytkownikom przysparza Instagram.Wpłynęło ponad 10 tysięcy skarg na działanie zarówno Facebooka, jak i Messengera i Instagrama. Wszystkie te media społecznościowe należą do Marka Zuckerberga.

Niektórzy użytkownicy w ogóle nie mogą się dostać do swojego profilu. Inni zgłaszają, że wiadomości przychodzą do nich z dużym opóźnieniem albo w ogóle się nie pojawiają. Jeszcze inni nie mogą wysyłać żadnych wiadomości. Firma wciąż walczy z tą olbrzymią awarią. Jak wynika ze zgłoszeń do serwisu Downdetector, najwięcej problemów z funkcjonowaniem mediów społecznościowych mają mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Poznania, Kielc, Katowic i Łodzi.

Problemy z funkcjonowaniem Facebooka, Messengera i Instagrama odnotowano też w takich krajach Europy jak: Austria, Węgry, Czechy, Belgia, Francja, Wielka Brytania i w krajach skandynawskich.

Zgłoszenia awarii Facebooka, Messengera i Instagrama w Europie. Źródło: downdetector.pl

Nie wiadomo, jak długo potrwa naprawa usterki, ani czym ona została spowodowana. Prawdopodobnie problem jest poważny, bo prace naprawcze trwają już od kilku godzin, a wciąż nie udało się wykryć jego źródła.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >