Ewa Farna odmieniona - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Ewa Farna odmieniona

Ewa Farna odmieniona

,

Ewa Farna na Instagramie pochwaliła się odmienioną sylwetką. Wygląda niesamowicie. Jej fani są zachwyceni jej wyglądem. Zobacz jej zdjęcie.

Ewa Farna od lat zachwyca fanów swoim głosem. Jest również jedną z tych gwiazd, które nigdy nie wstydziły się swoich rubensowskich kształtów. W czerwcu 2019 Ewa urodziła synka, Artura. Nic dziwnego więc, że zmagała się z dodatkowymi kilogramami.

Jednak teraz wokalistka pokazała się publiczności całkowicie odmieniona. We wtorek wystąpiła na transmitowanym w internecie koncercie zorganizowanym w ramach Festivalu Svobody. Na scenie wystąpiła w czarnym kostiumie w białe groszki, który doskonale na niej leżał. Nic dziwnego, ponieważ artystka bardzo schudła!

Ewa Farna odmieniona

Na swoim profilu na Instagramie piosenkarka zamieściła zdjęcie z występu, na którym wygląda znakomicie. Widać, że w ostatnim czasie pozbyła się wielu zbędnych kilogramów. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów zachwyconych nowym wizerunkiem Ewy. Można się też domyślać, że sama piosenkarka jest dumna ze swojej metamorfozy.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >