Ewa Bem wraca z nową płytą "LIVE". Premiera już w listopadzie! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Ewa Bem wraca z nową płytą „LIVE”. Premiera już w listopadzie!

Ewa Bem wraca z nową płytą „LIVE”. Premiera już w listopadzie!

Album „Live”, którego premiera jest przewidziana na 12 listopada 2021, to zapis koncertu, który odbył się w Sali Koncertowej Polskiego Radia Wrocław 4 marca 2015 roku – ostatni przed przerwą sceniczną artystki. Jest on jednocześnie zapowiedzią kolejnych występów, planowanych w 2022 roku.

Na płycie możemy usłyszeć największe przeboje Ewy Bem, a także piosenki z repertuaru m.in. Marka Grechuty, Skaldów czy Wojciecha Młynarskiego.

Singlem zapowiadającym nowy album jest utwór “Wyrzeźbiłam Twoją Twarz w Powietrzu”. Którego można już posłuchać na YouTube i we wszystkich serwisach streamingowych.

Ewa Bem tak opowiada o utworze:

Przed wieloma laty, w komedii “Małżeństwo z Rozsądku”, piosenkę skomponowaną przez Andrzeja Dudusia, do której słowa napisała Agnieszka Osiecka – zaśpiewał Daniel Olbrychski. Ta piosenka jest… Po prostu urocza! Zwiewna, prześliczna… Tak prześliczna jak prześliczna była Elżunia Czyżewska, która była adresatką tej piosenki w filmie. Doskonała piosenka, doskonali aktorzy… No i cóż, mam nadzieję że ja też zaśpiewałam ją nieźle.

Ewa Bem

Artystka wraca w świetnej formie ze znakomitym repertuarem – pierwszy raz po przerwie, Panią Ewę można było zobaczyć w tym roku na scenie Ladies Jazz Festiwalu w Gdyni, gdzie obchodziła 50-lecie swojej pracy artystycznej.

Na płycie usłyszymy utwory:

 1. Intro
 2. Trudniej Wierną Być w Sobotę
 3. Cały Świat
 4. Walc Szczęście
 5. Wyrzeźbiłam Twoja Twarz w Powietrzu
 6. Podaruj Mi Trochę Słońca
 7. Dla Ciebie Jestem Sobą
 8. Niepewność
 9. Wschód Słońca W Stadninie Koni
 10. Por Favor
 11. Jak To Dziewczyna
 12. Więc Jak?
 13. Wiązanka: Żyj Kolorowo; Sprzedaj Mnie Wiatrowi; Wyszłam Za Mąż, Zaraz Wracam; Kolega Maj; Miłość Jest Jak Niedziela
 14. Powrotna Bossa Nova
 15. Wszystko Mi Mówi, Że Mnie Ktoś Pokochał
 16. W Dzikie Wino Zaplątani
 17. W Słowach Ślad Tylko Został

Płyta “Live” ukaże się już 12 listopada. Krążek można już zamówić w preorderze na stronie KulturalnySklep.pl. Wszystkie płyty, zamówione w przedsprzedaży zostaną podpisane przez artystkę!

Tagi

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >