Edyta Górniak szykuje "historyczny" występ. Fani piosenkarki będą zachwyceni - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Edyta Górniak szykuje „historyczny” występ. Fani piosenkarki będą zachwyceni

Edyta Górniak szykuje „historyczny” występ. Fani piosenkarki będą zachwyceni

Edyta Górniak przygotowuje dla swoich fanów coś specjalnego. Nie bez powodu nazywana „diwą” piosenkarka postanowiła zacząć jesienny sezon od, jak określa tajemniczy informator z otoczenia piosenkarki, występu, który przejdzie do historii!

,

Mimo że Edyta Górniak ma za sobą miesiące ciężkiej pracy, w najbliższym okresie także nie zazna zbyt wiele wytchnienia. Co więcej, jako prawdziwa perfekcjonistka piosenkarka nie zamierza robić niczego na pół gwizdka, przeciwnie, jest zdeterminowana, żeby zaprezentować widzom najlepsze możliwe widowisko.

Koncert „Roztańczony PGE Narodowy”. To szykuje Edyta Górniak

Edyta Górniak wystąpi w ramach wydarzenia „Roztańczony PGE Narodowy” już 30 września. Sam „Roztańczony PGE…” jest reklamowany przez organizatorów koncertu jako „największa dyskoteka w Polsce”. Poza piosenkarką na scenie pojawią się między innymi Cleo, Michał Wiśniewski, Viki Gabor czy Doda ze Smolastym.

Zobacz także: Paweł Wawrzecki to bohater. Z wielkim poświęceniem opiekuje się chorą córką

Koncert „Roztańczony PGE Narodowy” będzie emitowany przez Telewizję Polską. Jak wynika z relacji informatora serwisu Plotek, którym jest osoba z bliskiego otoczenia Górniak, piosenkarka szykuje dla swoich fanów coś niesamowitego — zamierza przejść metamorfozę.

Telewizji bardzo zależało nie tylko na zwykłym udziale Edyty gdzieś w środku koncertu, ale przede wszystkim, by otworzyła koncert i zaskoczyła. Pracujemy nad tym w pocie czoła, bo to będzie jej metamorfoza i coś, co przykuje uwagę. Możemy na razie powiedzieć, że szykuje się nowa odsłona Edyty Górniak – zapowiedział tajemniczo informator Plotka.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor zakochała się w swoim domu od pierwszego wejrzenia. Przepiękny!

Na czym dokładnie będzie polegała zmiana? Informator nie szczędził słów uznania pod adresem Edyty Górniak, określając ułożony przez piosenkarkę scenariusz występu wręcz czymś, co przejdzie do historii!

Występ inny niż wszystkie i mamy nadzieję historyczny opening, który zapisze się w sercach fanów i będzie się o nim długo mówić — przewidywał informator.

Zobacz także: „Nie mówiłam nie, ja po prostu śpiewałam”. Halina Frąckowiak w Radiu Pogoda

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >