Do sieci trafiło nowe nagranie z Sewerynem Krajewskim. W jakiej formie jest muzyk? - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Do sieci trafiło nowe nagranie z Sewerynem Krajewskim. W jakiej formie jest muzyk?

Do sieci trafiło nowe nagranie z Sewerynem Krajewskim. W jakiej formie jest muzyk?

Seweryn Krajewski od jakiegoś czasu nie pojawia się w przestrzeni publicznej. Muzyk mieszka w Stanach Zjednoczonych razem ze swoją ukochaną. Fani zastanawiają się, w jakiej jest formie i co u niego słuchać. W sieci pojawiło się nagranie, które zaspokaja tę ciekawość.

,

Seweryn Krajewski to jeden z najbardziej docenianych przez publiczność muzyków. Moment jego największej popularności przypada na lata 60. i 70. Słuchacze dobrze kojarzą go z występów w Czerwonych Gitarach. Przez długi czas był liderem zespołu.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Odpowiada za wiele przebojów, które śpiewał niemal każdy. Wśród nich znalazły się, chociażby “Nie zadzieraj nosa”, “Takie ładne oczy” czy “Anna Maria”. Stworzył również muzykę do piosenek Maryli Rodowicz czy Andrzeja Piasecznego.

Życie w Stanach Zjednoczonych

Seweryn Krajewski w Polsce mógł cieszyć się ogromną sławą. Postanowił jednak opuścić rodzinne strony. Kilka lat temu podjął decyzję o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Zamieszkał razem ze swoją ukochaną – Heleną Giersz. Kobieta zajmuje się produkcją filmów animowanych. Co ciekawe, przez wiele lat miała być też fanką muzyka. Próbowała ściągnąć go do USA tak długo, aż w końcu jej się to udało.

Zobacz także: Zdobyła popularność jako Kazimiera Solejuk. Katarzyna Żak wybiera się na emeryturę?

Seweryn Krajewski za Oceanem wciąż tworzy muzykę. Helena Giersz wybudowała mu nawet studio nagraniowe. Były lider Czerwonych Gitar, jak donosi “Na Żywo”, przekazał jej w zamian prawa do utworów zespołu.

Seweryn Krajewski na nowym nagraniu

Muzyk wciąż jest aktywny twórczo. Do sieci trafiają co jakiś czas efekty jego pracy. Publikuje nowe piosenki w serwisie YouTube. Często towarzyszą im amatorskie teledyski. Ostatnio Seweryn Krajewski podzielił się ze światem utworem “Jak dobrze, że jesteś”.

Zobacz także: Anna Seniuk usłyszała straszną diagnozę. Długo ukrywała to przed mężem

Na nagraniu możemy zobaczyć artystę przechadzającego się po plaży. Wydaje się, że wciąż jest w bardzo dobrej formie. Towarzyszy mu również piesek. Zwracając uwagę na tekst piosenki, nie jest to żadnym zaskoczeniem. Opowiada on bowiem o miłości do pupila. Teledysk pokazuje natomiast różne etapy z jego życia. Zawsze jednak znajduje się blisko swojego właściciela.

Seweryn Krajewski nadal potrafi zachwycić fanów. W sekcji komentarzy pod wideo możemy przeczytać wiele ciepłych i pozytywnych słów. Słuchacze doceniają twórczość artysty i liczą, że wkrótce otrzymają jej jeszcze więcej.

Zobacz także: Magdalena Zawadzka obchodzi urodziny. Zaczęła występować jeszcze jako nastolatka

Czy podoba Ci się nowa piosenka Seweryna Krajewskiego?

Wywiady z największymi gwiazdami usłyszysz codziennie o 22:00 w Radiu Pogoda.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >