Apple TV+ i Amazon Prime – znamy pierwsze premiery grudnia. Dowiedz się, jakich nowości można się spodziewać w ostatnim miesiącu 2021 roku na tych dwóch platformach.
Znamy już pierwsze zapowiedzi grudniowych premier na platformach streamingowych Apple TV+ i Amazon Prime. Pierwsza z tych platform w grudniu kontynuuje między innymi emitowanie kolejnych odcinków miniserialu „Inwazja”, opowiadającego o najeździe kosmitów na Ziemię. Tytułowa inwazja ukazywana jest z perspektywy pięciu różnych osób w różnych miejscach kuli ziemskiej.
Z kolei największym grudniowym przebojem Amazon Prime jest film „Being The Ricardos”. Jest to produkcja Aarona Sorkina (twórcy takich hitów jak „Social Network” czy „Proces Siódemki z Chicago”). Opowiada on o popularnych swego czasu w USA postaciach dwojga aktorów Lucille Ball i Desi Arnaza, w których wcielili się Nicole Kidman i Javier Bardem. W filmie pokazano kulisy programu i związek głównych bohaterów sitcomu oraz problemy, z jakimi się zmagali.
Apple TV+: premiery grudniowe:
- 3 grudnia – Inwazja, odcinek 9;
- 10 grudnia – Inwazja, odcinek 10;
- 17 grudnia – Łabędzi śpiew.
Amazon Prime: premiery grudniowe:
- 21 grudnia – Being the Ricardos;
- Data jeszcze nieustalona – The Wilds (sezon 2).
To na razie jedynie wstępna lista premier grudniowych – zarówno daty pojawienia się, jak i tytuły nowych pozycji mogą ulec zmianie. Możliwe, że jeszcze przed końcem listopada zaprezentowane zostaną kolejne premiery w tych dwóch platformach.
Czytaj też: