Aplikacja Żappka ma nową funkcjonalność - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Aplikacja Żappka ma nową funkcjonalność

Aplikacja Żappka ma nową funkcjonalność

Użytkownicy aplikacji Żappka mają teraz możliwość odbioru w sklepie zamówionej paczki za pomocą kodu kreskowego. Sprawdź, jak to wygląda w praktyce.

Sieć Żabka dodała nową funkcjonalność do swojej aplikacji mobilnej. Teraz użytkownik aplikacji korzystający z funkcji Żappka Post może odebrać przesyłkę przy użyciu kodu kreskowego. To ma stanowić dla klientów bezpieczny, bo bezdotykowy sposób odbioru paczek. Oprócz tego aplikacja ta pozwala także na śledzenie zamówionej przesyłki.

Aplikacja Żappka umożliwia użytkownikom zbieranie punktów podczas zakupów i wymienianie uch na nagrody. Umożliwia też znalezienie najbliższego sklepu sieci Żabka, jeśli użytkownik wyraził zgodę na geolokalizację.

Żeby skorzystać z nowej funkcjonalności Żappki należy ją uaktualnić lub pobrać: z Google Play (jeśli posiadamy smartfon z Androidem) lub ze sklepu App Store (dla użytkowników telefonów z systemem iOS). Po pobraniu aplikacji trzeba w niej uzupełnić numer telefonu podany podczas rejestracji konta w trakcie zakupów online. Trzeba też wyrazić zgodę na odbiór zamówionych przesyłek z użyciem kodu kreskowego.

Żappka post – jak to działa?

Kiedy już to zrobi, użytkownik aplikacji będzie otrzymywał powiadomienia o zamówionych przesyłkach dostarczonych do sklepów sieci Żabka. Otrzyma też informację, do kiedy może odebrać przesyłkę. Aby odebrać w sklepie zamówiony towar, użytkownik użyje kod kreskowy wygenerowany przez aplikację. Gdy sprzedawca zeskanuje ten kod – wtedy wyda mu przesyłkę.

Zobacz więcej >