ArtPark w Warszawie zaprasza - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » ArtPark w Warszawie zaprasza

ArtPark w Warszawie zaprasza

Już po raz 10 ArtPark zaprasza do udziału w wydarzeniach kulturalnych.

,
Już po raz 10 ArtPark zaprasza do udziału w wydarzeniach kulturalnych.

Od 7 do 26 sierpnia w Warszawie, w parku im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego odbywa się 10. Jubileuszowa edycja ArtPark.

ArtPark to przestrzeń, gdzie przenikają się różne formy sztuki, gdzie publiczność ma szansę na bezpośredni kontakt z artystą. ArtPark to miejsce, które co roku przyciąga spragnionych kultury i rozrywki warszawiaków. Przez blisko trzy tygodnie trwania przedsięwzięcia Dom Kultury Śródmieście zaprasza CODZIENNIE widzów i odbiorców na wydarzenia, na które wstęp jest wolny!

Recitale Elżbiety Adamiak, Magdaleny Zawadzkiej i Julii Vikmann; koncerty Big Bandu Jazz Combo Volta, Trupy Teatralnej Warszawiaki, Rodziny Dolewawinowiczów, a także niezwykły projekt folkowy pn.: „Górale na Saharze – Nomadzi w Beskidach”. W czasie wieczorków tanecznych z cyklu „Do tańca gra.” zagrają znane i lubiane zespoły, takie jak: Old Jazz Quartet, Roni Band, Opus, czy Coctail Duo.

Podczas nadchodzącej edycji przedsięwzięcia pociechy biorące udział w artparkowych Porankach zobaczą zabawne, edukacyjne spektakle Teatru Trip oraz Teatru Kultureska. Po przedstawieniach dzieci będą mogły także uczestniczyć w tematycznych warsztatach artystycznych, które poprowadzą animatorki z Klawej Planety.

A to nie wszystko. Więcej informacji nt. ArtParku, w tym także szczegółowy harmonogram przedsięwzięcia, znaleźć można także na stronach: dks.art.pl oraz facebook.com/strefaArtPark

Tagi

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >