Recital Ireny Santor w Teatrze Palladium! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Recital Ireny Santor w Teatrze Palladium!

Recital Ireny Santor w Teatrze Palladium!

17 czerwca 2016 roku w Teatrze Palladium odbędzie się recital Ireny Santor ?Punkt widzenia?.

,
17 czerwca 2016 roku w Teatrze Palladium odbędzie się recital Ireny Santor ?Punkt widzenia?.

Niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki – Irena Santor. Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zaprezentuje na scenie recital. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz najnowszej płyty „Punkt widzenia”, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą.

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.

Zachęcamy do uważnego słuchania Radia Pogoda, gdzie do zdobycia będą bilety na wydarzenie!

Tagi

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >