Dancing międzypokoleniowy z okazji Dnia Babci i Dziadka - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Dancing międzypokoleniowy z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dancing międzypokoleniowy z okazji Dnia Babci i Dziadka

To już nie pierwsza propozycja w ramach cyklu dancingów międzypokoleniowych. Tym razem, drogie Babcie i drodzy Dziadkowie, impreza z okazji Waszego święta.

,

To już nie pierwsza propozycja w ramach cyklu dancingów międzypokoleniowych. Tym razem, drogie Babcie i drodzy Dziadkowie, impreza z okazji Waszego święta.

A zarazem niepowtarzalna szansa, aby w jednym miejscu pobawić się z wnukami i ich rówieśnikami. Zapewne zastanawialiście się wielokrotnie, jak dzisiaj bawi się młodzież i jak wyglądają muzyczne kluby? Możecie to sprawdzić, biorąc udział w wydarzeniu, które jest dedykowane specjalnie dla Was, dlatego nikt nie będzie czuł skrępowania. Tym razem impreza odbędzie się w klubie BAL w Warszawie.

Projekt Dancing Międzypokoleniowy to cykl wydarzeń, które od 2011 roku integrują warszawskich seniorów z młodymi. Dancingi mają na celu zniesienie barier dzielących pokolenia. Dzięki nim osoby starsze odwiedzają miejsca, których na co dzień nie mają szans poznać. Dancing to również integracja międzykulturowa. Stałymi bywalcami parkietów są mniejszości narodowe. Dancing burzy zatem bariery nie tylko wiekowe, ale też kulturowe. W ramach projektu działa również Senior Djs Academy oraz Dancing Międzypokoleniowy Casting Agency.

Kiedy: sobota, 23 stycznia, godz. 17-21
Gdzie: klub BAL, ul. Nowogrodzka 31, Warszawa
Zagrają: Dj Janeczka, Dj Roman, Dj Andrzej & Rapperoni

Szczegóły wydarzenia: https://www.facebook.com/events/147932225583041/

Tagi

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >