Wakacje w Radiu Pogoda - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Wakacje w Radiu Pogoda

Wakacje w Radiu Pogoda

Radio Pogoda w wakacje zaprasza do wakacyjnych wspomnień przy piosenkach, które są doskonałym tłem do przypominania tego co przed laty. Wakacyjna muzyka sprzyjająca letniemu klimatowi. A oprócz muzyki

Radio Pogoda w wakacje zaprasza do wakacyjnych wspomnień przy piosenkach, które są doskonałym tłem do przypominania tego co przed laty. Wakacyjna muzyka sprzyjająca letniemu klimatowi. A oprócz muzyki

Kultowe wakacje w Radiu Pogoda. Gdzie spędzało się urlop przed laty? Które miejscówki były i są najbardziej atrakcyjne? Sopot, Zakopane, a może biwak gdzieś w lesie, albo spływ kajakowy. W Radiu Pogoda przypomnimy najmodniejsze i najpopularniejsze miejsca na wakacje. Kultowe wakacje w Radiu Pogoda o 12.45

Wakacyjne wspomnienia słuchaczy Radia Pogoda. Kopanie dołków na plaży, zabawny KO-wiec w ośrodku turystycznym, kompot z wiśni, wakacyjna miłość. Jak urlop przed laty spędzali słuchacze Radia Pogoda, co zapamiętali, co wzbudza ich najpiękniejsze wakacyjne wspomnienia. Historie słuchaczy Radia Pogoda do posłuchania o 13.45.

Wakacje to czas gdy na wyjeździe może się wiele wydarzyć. Może wakacyjna miłość, może wygrana w wakacyjnej loterii. I co na to wszystko układ planet? Na szczęście w Radiu Pogoda wróżka Miłka Krogulska codziennie rano sprawdzi układ planet i podpowie słuchaczom jak przygotować się na wydarzenia dnia.

Wakacje od gotowania w Radiu Pogoda. Każdego dnia znani polscy kucharze będą podawać przepisy oraz sposoby na łatwe, szybkie, wakacyjne dania. Bo przecież latem zamiast w kuchni lepiej spędzać czas na świeżym powietrzu, z rodziną. Wakacje od gotowania codziennie o 11.15.

Każdego ranka od 6-tej witamy słuchaczy w pogodnym, wakacyjnym nastroju. „Pogodny poranek Radia Pogoda”. Prowadzący (M. Dachniewski, Z. Chajzer, W. Pijanowski, M. Mikołajczak-Olszewska i T. Ignaczak) mają dla słuchaczy wiele przydatnych i ciekawych informacji. A do tego prezenty i nagrody. Codziennie zapraszamy słuchaczy Radia Pogoda do udziału w wakacyjnych konkursach. Do wygrania książki, płyty i gadżety Radia Pogoda.

Przez całe wakacje w Radiu Pogoda będą wspomnienia „Pogodnych panów”, czyli Krzysztofa Szewczyka i Wojciecha Pijanowskiego. „Pogodni panowie” opowiedzą o swoich wakacyjnych podróżach, spotkaniach i wakacyjnych festiwalach. Codziennie od 14-tej.

Tagi

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >