Radio Pogoda od dziś w nowych miastach! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Radio Pogoda od dziś w nowych miastach!

Radio Pogoda od dziś w nowych miastach!

Radio Pogoda rozszerza zasięg. Gramy dla Was nie tylko w Krakowie, Opolu, Poznaniu i Warszawie…

Radio Pogoda rozszerza zasięg. Gramy dla Was nie tylko w Krakowie, Opolu, Poznaniu i Warszawie…

Teraz można nas słuchać także w Bydgoszczy (103,5fm), Wrocławiu (106,1fm) oraz na Śląsku i Zagłębiu (94,5fm). To dla Was, ale także dzięki Wam powracamy do najpiękniejszych wspomnień minionej dekady. Codziennie gramy najlepszą muzykę retro. W Radiu Pogoda usłyszycie najbardziej znane polskie przeboje.

Od poniedziałku do piątku w godz. 6-10 nadajemy Pogodny Poranek na żywo. Nasi prowadzący: Marian Dachniewski, Zygmunt Chajzer, Wojciech Pijanowski, Magda Mikołajczak-Olszewska oraz Tomasz Ignaczak dzielą się własnymi wspomnieniami, najświeższymi informacjami i ciekawostkami, a także ogłaszają konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Często także goszczą najbardziej zasłużone osobowości polskiej kultury: aktorów, piosenkarzy, kompozytorów czy pisarzy.

A jeśli ktoś z Waszych bliskich będzie miał urodziny, imieniny, rocznicę ślubu czy wyjątkową okazję do świętowania, możecie złożyć życzenia w koncercie życzeń, który nadawany jest od poniedziałku do piątku w godz. 15-17. Wystarczy zadzwonić pod numer (22) 444 40 04!

Dziękujemy, że z nami jesteście. Do usłyszenia na antenie!

Tagi

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >