Świąteczna kartka Meghan i Harry’ego - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Świąteczna kartka Meghan i Harry’ego

Świąteczna kartka Meghan i Harry’ego

,

Meghan Markle i książę Harry wysłali rodzinną kartkę świąteczną przed ich pierwszymi amerykańskimi świętami Bożego Narodzenia w Montecito w Kalifornii.

Świąteczne życzenia od Meghan i Harry’ego opublikowała na Twitterze wspierana przez Meghan brytyjska organizacja charytatywna zajmująca się dobrostanem zwierząt – Mayhew. Kartka powstała na podstawie zdjęcia zrobionego przez mamę Meghan, Dorię Ragland. Przedstawia siedzących przed małym domkiem Meghan, Harry’ego, ich 19-miesięcznego syna Archiego oraz dwa urocze psy, Pulę i Guya. Wiele osób obserwujących Sussexów na Twitterze, zwraca uwagę na płomienne, rude włosy Archiego, które najwyraźniej odziedziczył po swoim tacie.

– Oryginalne zdjęcie rodziny zostało zrobione w ich domu na początku tego miesiąca przez matkę księżnej – powiedział rzecznik księcia i księżnej Sussex. – Mała choinka, a także ozdoby domowej roboty i inne dekoracje, zostały wybrane przez Archiego. Po wakacjach drzewko zostanie ponownie posadzone na zewnątrz.

Na kartce można zobaczyć podwórko Meghan i Harry’ego, a także domek do zabawy Archiego.

– Archie jest naprawdę szczęśliwy i ma dużo przestrzeni – magazyn „People” cytuje anonimowe źródło i dodaje że Archie może się świetnie w nim bawić.

Meghan i Harry przekazali organizacji Mayhew dotację, która wesprze ich pracę na rzecz psów, kotów i lokalnych społeczności.

„W tym roku, jako rodzina, przekazaliśmy darowizny na rzecz kilku organizacji charytatywnych, także z myślą o Was – napisała Meghan w liście do Mayhew. – W tym lokalnej kalifornijskiej organizacji, która pomaga rodzinom w wychodzeniu z bezdomności, i dwóm organizacjom, które sponsorujemy w Wielkiej Brytanii. Pierwsza wspiera zwierzęta i pomoc społeczną, a druga to fundusz upamiętniający ukochanego przyjaciela, który pomaga w edukacji dzieci i walce z ubóstwem w Ugandzie. Bardzo cenimy ich pracę, którą wykonują w imieniu nas wszystkich”.

Organizacja Mayhew funkcjonuje w Londynie od 1886 roku. Powstała jako dom dla opuszczonych i głodujących kotów. Obecnie zajmuje się opieką nad bezdomnymi zwierzętami, między innymi przeprowadza adopcje psów i kotów, prowadzi akcje szczepień, czipowania, kastracji i sterylizacji, opiekuje się zwierzętami dziko żyjącymi, wspiera właścicieli zwierząt, oferuje pomoc weterynaryjną. Poza Wielką Brytanią działa także w Afganistanie, Indiach i Gruzji, prowadzi międzynarodowe szkolenia weterynaryjne. Kilku lat temu Mayhew rozpoczęło w Londynie program TheraPaws, w ramach którego prowadzi zajęcia i terapie w szpitalach, ośrodkach zdrowia psychicznego, szkołach, domach opieki i hospicjach.

W zeszłym roku Meghan i Harry podzielili się swoją pierwszą kartką świąteczną już jako trzyosobowa rodzina.

Kartka Meghan i Harry'ego z 2019 roku
Kartka Meghan i Harry’ego z 2019 roku. Źródło: Twitter

Święta spędzili w Vancouver w Kanadzie, przygotowując się do rezygnacji z pełnienia oficjalnych funkcji członków rodziny królewskiej.

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzą w swoim nowym domu w Kalifornii, który kupili latem. Podobnie jak w Święto Dziękczynienia, na święta dołączy do nich matka Meghan, Doria Ragland.

Z powodu trwającej pandemii koronawirusa święta Bożego Narodzenia będą wyglądać inaczej niż zwykle dla całej rodziny królewskiej. Królowa Elżbieta odwołała coroczne spotkanie rodziny królewskiej w Sandringham i pozostała wraz z mężem księciem Filipem w zamku Windsor.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >