Zakupy w Rossmannie bez płacenia w kasie - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Zakupy w Rossmannie bez płacenia w kasie

Zakupy w Rossmannie bez płacenia w kasie

,

Nowa funkcjonalność aplikacji Rossmann PL pozwala na zakupy bez podchodzenia do kasy. Produkty można zeskanować własnym smartfonem i zapłacić też telefonem, nie dotykając niczego poza zakupami.

Rossmann wprowadził nową funkcjonalność swojej aplikacji, która ma ułatwić robienie zakupów w drogeriach sieci. Może ona być szczególnie przydatna w czasach pandemii, kiedy klienci starają się w sklepach zachować dystans. Funkcjonalność o nazwie Rossmann GO pozwala na w pełni samoobsługowe zakupy w drogeriach stacjonarnych. Żeby z niej korzystać, trzeba pobrać lub zaktualizować aplikację Rossmanna. Dzięki temu aparatem własnego telefonu będzie można skanować produkty w sklepie. Potrzebny jest jeszcze dostęp do internetu oraz udostępnienie lokalizacji lub zeskanownie kodu QR w drogerii.

Aplikacja Rossmann PL z nową funkcjonalnością
Aplikacja Rossmann PL z nową funkcjonalnością

Jak działa Rossmann Go?

Wystarczy wziąć z półek produkty, które chce się kupić, zeskanować smartfonem ich kody kreskowe i na koniec zapłacić za nie online: podpiętą do telefonu kartą, Google Pay, Apple Pay, blikiem czy przelewem online. Nie trzeba podchodzić do kasy ani dotykać niczego poza zakupami i własnym telefonem. Płacić w ten sposób można w każdej drogerii Rossmanna w Polsce. Jest też możliwość skorzystania z kasy samoobsługowej. Płacenie będzie wtedy znacznie szybsze niż dotychczas – teraz wystarczy zeskanować jeden kod z aplikacji w telefonie bez ponownego skanowania wszystkich produktów.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >