Wyniki losowania Biedronka – jak sprawdzić, czy wygrałeś mieszkanie?

Wyniki losowania Biedronka – jak sprawdzić, czy wygrałeś mieszkanie? Fot. Patrick Perkins/Unsplash

Dowiedz się, jak sprawdzić wyniki losowania w loterii Biedronki – gdzie i kiedy można się dowiedzieć, kto wygrał mieszkanie lub dom.

Wyjaśniamy, w jaki sposób możesz sprawdzić, czy zdobyłeś wygraną w Wielkiej Loterii Biedronki, w której można zdobyć dom lub mieszkanie.

Biedronka loteria wyniki – powiadomienie telefoniczne

Jak możemy się dowiedzieć na stronie biedronka.pl/loteria, te osoby, których los zdobył nagrodę, są powiadamiane telefonicznie. Organizator loterii dzwoni pod numer telefoniczny przypisany do danej karty Moja Biedronka, „nie później niż w ciągu 3 dni roboczych po danym losowaniu” i informuje o wygranej. Podczas rozmowy laureat musi potwierdzić fakt, że bierze udział w loterii oraz podać swoje dane osobowe (imię i nazwisko). Rozmowa jest nagrywana.

Jeśli pierwsze połączenie z laureatem nie dojdzie do skutku, to wykonywane są jeszcze dwie próby połączenia się z dana osobą w kolejnym dniu. Jak informuje sieć Biedronka, próby połączenia z laureatem wykonywane są w godzinach od 9:00 do 21:00.

Biedronka: wyniki loterii

Jak wyjaśnia organizator loterii, wstępna lista laureatów oraz uczestników z listy rezerwowej publikowana jest „nie później niż 3 dni roboczych po danym losowaniu na stronie internetowej Loterii pod adresem: biedronka.pl/loteria”. Lista laureatów, którzy spełnili warunki niezbędne do otrzymania nagrody, publikowana jest na bieżąco, „niezwłocznie po zweryfikowaniu prawa danego laureata do nagrody, jednak nie później niż do 6 czerwca 2023 roku na stronie internetowej Loterii pod adresem www.biedronka.pl/Loteria”.

Loteria Biedronki mieszkanie – ile można wygrać?

Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej sieci, osoby biorące udział w loterii mają co tydzień szansę na wygranie 500 tysięcy złotych z przeznaczeniem na zakup domu lub mieszkania (co tydzień przyznawanych jest 5 nagród w tej wysokości). Jak podkreśla organizator, zwycięzcy loterii przyznawana jest nagroda pieniężna w wysokości do 500 tys. zł tylko i wyłącznie na zakup nieruchomości mieszkalnej (mieszkania lub domu). Nie można za tę kwotę kupić lokalu użytkowego. Jak zastrzega Biedronka, laureat nie otrzymuje pieniędzy na swoje konto – organizator loterii przelewa wygraną na rachunek bankowy notariusza tytułem Depozytu Notarialnego w ciągu 10 dni od otrzymania otrzymaniu oryginalnego wypisu aktu notarialnego obejmującego Umowę Przedwstępną Sprzedaży Nieruchomości.

Jeśli zwycięzca loterii kupi nieruchomość o wartości mniejszej niż 500 tys. zł, organizator prześle dokładnie taką kwotę, jaka widnieje w umowie i nie będzie wypłacał różnicy. Jeśli laureat kupi nieruchomość o wartości przekraczającej 500 tys. zł, to nadwyżkę będzie musiał wypłacić z własnej kieszeni.

Gdzie można uzyskać więcej informacji na temat loterii Biedronki?

W razie dodakowych pytań czy wątpliwości można kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta sieci Biedronka przez e-mail: bok@biedronka.pl lub telefonicznie, pod numerami: 800 080 010 (dla telefonów stacjonarnych, połączenie bezpłatne), 22 205 33 00 (dla telefonów komórkowych lub z zagranicy, opłata według taryfy/cenników operatorów).

Sprawdź też:

Powiązane

Psy i koty – dlaczego zachowują się tak, a nie inaczej? Wyjaśniamy

Kolory ścian – jak wpływają na samopoczucie człowieka?

Suchy prowiant na wyjazd – jak się przygotować?

2 komentarze

Wygraj mieszkanie Biedronka – jak wziąć udział w loterii? – Radio Pogoda – wiadomości, porady, informacje – słuchaj radia 17 lutego 2022 - 14:23
[…] Wiadomości […]
Fundusz Wsparcia Kredytobiorców 2022 – dla kogo i jak skorzystać? – Radio Pogoda – wiadomości, porady, informacje – słuchaj radia 18 lutego 2022 - 12:59
[…] Porady […]
Dodaj komentarz