Victoria Beckham chwali narzeczoną swego syna - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Victoria Beckham chwali narzeczoną swego syna

Victoria Beckham chwali narzeczoną swego syna

,

Victoria Beckham jest gotowa powitać Nicolę Peltz w rodzinie. Twierdzi, że narzeczona jego syna jest cudowną dziewczyną, a Brooklyn jest bardzo szczęśliwy.

Victoria Beckham mówiła o zaręczynach swego syna Brooklyna z amerykańską aktorką Nicolą Peltz podczas występu w Lorraine.

– Jest taki szczęśliwy – oboje są tacy szczęśliwi – powiedziała Victoria o Brooklynie i Nicoli, którzy zaręczyli się w lipcu. – Ona jest po prostu cudowna.

– Jest słodka, miła, taka urocza, ciepła, cudowna, cudowna – dodała. – Nie mogliśmy sobie wymarzyć, by Brooklyn spotkał bardziej uroczą damę. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Kochamy ją. On jest taki szczęśliwy.

21-letni Brooklyn i 25-letnia Nicola zaczęli spotykać się w zeszłym roku.

– To wszystko, co wydarzyło się w tym roku w życiu Brooklyna, jest fantastyczne. To, że znalazł swoją bratnią duszę i kobietę, z którą chce spędzić resztę życia – powiedziała Victoria Beckham. – W ostatnim roku było tyle niepewności i smutku. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i bardzo podekscytowani…

Latem rodzina Beckhamów świętowała zaręczyny Brooklyna i Nicole.

Brooklyn  Beckham i Nicola Peltz.
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz. Źródło: Instagram @brooklynbeckham

„Nie moglibyśmy być szczęśliwsi, że @brooklynbeckham i @nicolaannepeltz biorą ślub! Życzę wam tyle miłości i szczęścia na całe życie. Wszyscy tak bardzo was kochamy” – napisała Victoria Beckham na Instagramie w lipcu.

„Tak bardzo cię kocham, Victorio, jestem najszczęśliwszą dziewczyną” – skomentowała Nicola wpis Spice Girl.

Brooklyn  Beckham i Nicola Peltz
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz. Źródło: Instagram @nicolaannepeltz

Victoria Beckham zaprojektuje suknię ślubną dla Nicole

Brooklyn i Nicole, córka amerykańskiego potentata Nelsona Peltza, planują uroczystości ślubne po obu stronach Atlantyku – w posiadłości Victorii Beckham i jej męża Davida w Cotswolds i w na Florydzie, w rodzinnym stanie Nicole. Dzięki temu w uroczystościach będą mogli uczestniczyć zarówno przyjaciele i bliscy Brooklyna, jak i Nicoli.

Początkowo planowali wziąć ślub we wrześniu 2021 roku, ale z powodu pandemii postanowili odłożyć go do 2022 roku.

Rodzina Beckhamów
Rodzina Beckhamów. Źródło: Youtube.com

Media przypuszczają, że druhami Brooklyna będą jego bracia – 18-letni Romeo 18 lat i 15-letni Cruz. Według „The Sun”, Harper, dziewięcioletnia siostra Brooklyna, będzie główną druhną na ślubie brata. David, ojciec Brooklyna, będzie pełnił funkcję mistrza ceremonii, natomiast Victoria Beckham zaprojektuje suknię ślubną Nicoli. Mówi się, że prawdopodobnie będzie to elegancki, minimalistyczny projekt, Victoria rozważała nawet zaprojektowanie garnituru dla panny młodej.

Będzie to trzeci tak ważny projekt dla Victorii. W 2016 roku stworzyła sukienkę swej koleżanki Evy Longorii, a następnie sukienkę noszoną dla Meghan Markle na Boże Narodzenie.

Zgodnie z oczekiwaniami na weselu pojawi się lista gości wysadzana gwiazdami, z nazwiskami takimi jak koleżanki z zespołu Victorii Beckham Spice Girls, Emma Bunton, Melanie Chisholm i Geri Horner.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >