Święta i nowy rok w Radiu Pogoda! » Radio Pogoda – wiadomości, porady, informacje – słuchaj radia

Święta i nowy rok w Radiu Pogoda!

Święta i Nowy Rok z Radiem Pogoda!

Na nadchodzącą Wigilię, Boże Narodzenie i Nowy Rok przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe świąteczne propozycje. Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Zapraszamy do wspólnego spędzania Bożego Narodzenia – dzięki specjalnym audycjom pełnym życzeń i kolęd zadbamy o świąteczny nastrój w Państwa domach. Zachęcamy też Państwa do wspólnego spędzenia Sylwestra i pierwszego dnia 2023 roku!

WIGILIA

9:00 – 10:00 – Moje Najpiękniejsze Melodie

W specjalnym wigilijnym wydaniu programu Moje Najpiękniejsze Melodie spotkają się Państwo na antenie z Asią Kruk. Będzie to idealna okazja aby porozmawiać o świątecznych przygotowaniach, także tych na ostatnią chwilę.

10:00 – 15:00 – Świąteczny Koncert Życzeń

Robert Janowski w specjalnej edycji Koncertu Życzeń połączy słuchaczy, którzy być może nie będą mogli spotkać się razem w te święta. To będą pełne emocji rozmowy bliskich, ciepłe słowa dla solenizantów i jubilatów przy najpiękniejszych melodiach

od 15:00 – Wieczór Kolęd w Radiu Pogoda

Tylko polskie kolędy w wykonaniu największych gwiazd znanych z anteny Radia Pogoda, bez gadania i reklam.

25 GRUDNIA

9:00 – 10:00 – STUDIA POGODA

W świątecznym Studiu Pogoda Kuba Mędrzycki sprawdzi do kogo Elvis Presley wpadł na śledzika w 1970 roku, jaką dobranockę mogły obejrzeć dzieciaki po raz pierwszy w święta roku 1979, który znany serial miał premierę w święta 1980 roku, a także jakie zakupy na święta robił Tadeusz Drozda w 1986 roku!

10:00 – 14:00 – Świąteczny Koncert Życzeń

Pierwszy dzień świąt to idealny moment aby złożyć życzenia bliskim, z którym nie widzieliśmy się podczas wigilii oraz tym, którzy właśnie w tym okresie obchodzą swoje jubileusze. Robert Janowski czeka na Państwa zgłoszenia!

14:00 – 18:00 – Magia świąt w Radiu Pogoda

Asia Kruk wybierze się z mikrofonem Radia Pogoda do fabryki bombek! Przekonamy się jak robi się bombki, które wzory są najpopularniejsze i jakie wieszać będziemy na choince za rok.

26 GRUDNIA

10:00 – 15:00 – Święta w Skolimowie w Radiu Pogoda

Monika Tarka zaprasza na ekskluzywną rozmowę z Zofią Kucówną, która od jakiegoś czasu nie rozmawia z mediami, a dla nas zrobiła wyjątek; Halina Kowalska opowie o roli w „Nie lubię poniedziałku”; Kazimierz Kaczor o autorskim przepisie na smażonego karpia. Niepowtarzalna atmosfera Skolimowa w świątecznej odsłonie, mieszkający, tam artyści, świąteczni goście (m.in. Ewa Wiśniewska czy Ewa Serwa), wizyta Mikołaja. Zwiedzimy też dom i zajrzymy do świątecznej kuchni Domu Artysty Weterana Scen Polskich.

15:00 – 10:00 – Święta po polsku w Radiu Pogoda

Na świąteczne spotkanie z prof. Janem Miodkiem zaprasza Ania Stachowska!

31 GRUDNIA

9:00 – 10:00 – Moje Najpiękniejsze Melodie

Z członkami Klubu Pogodnych Ludzi o sylwestrowych przygotowaniach, tradycyjnie o tej porze porozmawia Asia Kruk.

10:00 – 14:00 – Noworoczny Koncert Życzeń

Jaki nowy rok, takie cały rok! Dlatego najlepiej spędzić go na przekazywaniu dobrych słów bliskich! W Waszym imieniu zrobi to niezawodny Robert Janowski!

14:00 – 18:00 – Z czego się śmiejemy?

Co nas bawi, śmieszy i co powodowało uśmiech w minionym roku wraz z zaproszonymi gośćmi podsumuje na antenie Radia Pogoda Ania Stachowska!

od 18:00 – Niech żyje bal w Radiu Pogoda

Na wieczór sylwestrowy przy najpiękniejszych melodiach zaprasza Kuba Mędrzycki!

1 STYCZNIA

9:00 – 10:00 – Studio Pogoda

O tym jak w minionych latach świat obchodził nowy rok i o najważniejszych wydarzeniach popkultury, które poznaliśmy właśnie na początku roku opowie Kuba Mędrzycki!

10:00 – 14:00 – Noworoczny Koncert Życzeń

Jaki nowy rok, takie cały rok! Dlatego najlepiej spędzić go na przekazywaniu dobrych słów bliskich! W Waszym imieniu zrobi to niezawodny Robert Janowski!

14:00 – 18:00 – To będzie rok w Radiu Pogoda

Co przyniesie nam ten nowy, 2023 rok? O wróżby i przepowiednie dla każdego znaku zodiaku, astrologa Piotr Gibaszewskiego zapyta Monika Tarka!

ZAPRASZAMY DO SPĘDZENIA TYCH ŚWIĄT, SYLWESTRA I NOWEG ROKU Z RADIEM POGODA!

Powiązane

Dojrzałe nawyki w Radiu Pogoda

Zdrowie i uroda: olej rzepakowy [PODCAST]

Jakub Steuermark w Radiu Pogoda [PODCAST]