“Na wspólnej” odcinki 3400, 3401 streszczenie

Na wspólnej/ fot. kadr z odcinka

“Na wspólnej” to jeden z najbardziej popularnych seriali w polskiej telewizji. Zobacz, co wydarzy się w najnowszym odcinkach.

“Na wspólnej” odcinek 3400 (emisja: 04 kwietnia 2022)

„Na wspólnej” odcinek 3400 streszczenie:

Kasia i Darek wybrali się do baru na drinka. Wychodząc, dociera do nich krzyk, natomiast po chwili zauważają młodą kobietę, Magdę, którą szarpie jakiś mężczyzna. Żbik niezwłocznie interweniuje, ale napastnikowi udaje się zbiec. Prawnik razem z partnerką nakłaniają rozemocjonowaną dziewczynę, aby zgłosiła zajście policję, a także wykonała obdukcję. Nina stresuje się przed pierwszym dniem w liceum Danki. Zimińska prosi Janka i Kalinę, żeby zaopiekowali się siostrą Darii. Po lekcjach nastolatka oraz jej kumpel Decybel proponują nowej koleżance jointa. Szukają bezpiecznego miejsca do zapalenia, więc Nina wykrada Dziedzicównie klucze do mieszkania Adama. Zaprasza tam znajomych. Tymczasem Iga znalazła potencjalnych chętnych na kupno mieszkania Michała. To Marta z Mikołajem. Michał towarzyszy Marcinkowi, gdy ten odwiedza swoje dziecko. Gdy pełen emocji ojciec przytula synka, do mieszkania wchodzi nieznany mężczyzna. Wyrzuca Andżeli, że obcy człowiek trzyma w ramionach jego dziecko. Mąż Marzeny dowiaduje się o jej kłamstwie. W ostry sposób domaga się wyjaśnień.

Odcinek 3401 (emisja: 05 kwietnia 2022)

„Na wspólnej” odcinek 3401 streszczenie:

Remik wysyła Eli wiadomość. Chwali się dobrą formą po przeszczepie serca. Marcinkowa czuje radość z powodu szczęścia przyjaciela, ale jednocześnie zaczyna wątpić, czy jej również się uda, skoro jest coraz słabsza. Kamil czeka wystąpienie przed komisją etyki lekarskiej. Ma być przesłuchany w sprawie doktora Nalepy. Nagle Lew odtwarza mu nagranie swojej rozmowy z Igorem, podczas której zrozpaczony Nowak obwieszcza, że kupi organ dla ukochanej na czarnym rynku. Daria przyłapuje Ninę z nowymi znajomymi w mieszkaniu Adama. Wyrzuca na wpół przytomnych Kalinę i Decybela. Kiedy zauważa zdewastowaną pamiątkę po ukochanym, odgrywa się na siostrze. Nie mówi jednak o całym zajściu Renacie oraz Sławkowi. Pomimo po powrocie do domu domagają się oni wyjaśnień. Andżela nie jest w stanie powiedzieć, kto jest ojcem jej dziecka. Michał radzi Marcinowi i Radkowi wykonać test na ojcostwo. Brzozowski opowiada o całej sytuacji Idze, ale myśli jego partnerki są gdzie indziej. Kobieta martwi się o Marzenę, która nie odpowiada na telefony.

Zobacz też:

Powiązane

Kiedy wypada pełnia Księżyca w październiku 2022?

Wyniki Lotto 7.10.2022, piątek [Multi Multi, Kaskada, Mini Lotto, Super Szansa, Ekstra Pensja] i EuroJackpot

Quiz: Jak dobrze pamiętasz telewizyjne gwiazdy PRL?

1 comment

“Barwy szczęścia” odcinki 2605, 2606 streszczenie – Radio Pogoda – wiadomości, porady, informacje – słuchaj radia 30 marca 2022 - 12:09
[…] Wiadomości […]
Dodaj komentarz