Quiz. Czy pamiętasz "Miodowe lata"? 8/10 to pestka dla fana serialu!  - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Quiz. Czy pamiętasz „Miodowe lata”? 8/10 to pestka dla fana serialu! 

Quiz. Czy pamiętasz „Miodowe lata”? 8/10 to pestka dla fana serialu! 

„Miodowe lata” to jeden z najpopularniejszych seriali komediowych w Polsce. Wiele mówiło się ostatnio o wielkiej reaktywacji sitcomu, jednak wygląda na to, że fani muszą obejść się smakiem. Przypomnijmy sobie w takim razie stare odcinki. Rozwiążcie nasz quiz i sprawdźcie, jak dobrze pamiętacie przygody Karola Krawczyka i Tadeusza Norka.

„Miodowe lata” nadawano na Polsacie w latach 1998-2004 r. Serial był luźno oparty na amerykańskim pierwowzorze „The Honeymooners”. Przedstawiał perypetie i szalone pomysły na biznes dwóch przyjaźniących się ze sobą sąsiadów, motorniczego Karola Krawczyka i pracownika kanalizacji miejskiej Tadeusza Norka, oraz ich żon.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

W ostatnich dniach pojawiły się plotki mówiące o tym, że sitcom z Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem w rolach głównych może powrócić z nowymi odcinkami. Jednak portal wirtualnemedia.pl napisał, że wbrew doniesieniom, „obecnie nie trwają prace nad jego reaktywacją”, zaś grupa ATM i Polsat stwierdziły, że „nie komentują sprawy”.  

Co jednak ciekawe, Barciś zdradził jakiś czas „Faktowi”, iż „trwają prace nad scenariuszem”. Niezależnie jednak od tego, czy w przyszłości zobaczymy jeszcze nowe wątki, serial i tak wciąż cieszy się dużą popularnością. Często w telewizji możemy zobaczyć jego powtórki, które bawią wielu do łez. Sprawdźcie w naszym quizie, jak dobrze pamiętacie „Miodowe Lata”.

Zobacz także: Quiz. Jak dobrze znasz role Michaela Douglasa? Tylko ekspert zgarnie 9/10!

Quiz. Czy pamiętasz „Miodowe lata”? 

Quiz. Czy pamiętasz "Miodowe lata"? 8/10 to pestka dla fana serialu!

Pytanie 1 z 10

Karol liczył na awans i – żeby zwrócić na siebie uwagę kierownika Barczaka – udawał, że interesuje się:

Następne pytanie >

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >