Premiera filmu o Dolly Parton. Pokaz tylko dla szczęśliwców! [RELACJA] - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Premiera filmu o Dolly Parton. Pokaz tylko dla szczęśliwców! [RELACJA]

Premiera filmu o Dolly Parton. Pokaz tylko dla szczęśliwców! [RELACJA]

15 listopada 2023 roku odbyła się światowa premiera filmowa ,,Dolly Parton ROCKSTAR: The Global First Listen Event”. Super Gwiazda świętuje wydanie nowego albumu ROCKSTAR, w którym zmienia swój ponadczasowy na rocka.

,

Dolly Parton to amerykańska piosenkarka, aktorka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka, urodzona 19 stycznia 1946 roku. Jest autorką ponad 3 tys. piosenek. Ponadczasowa piosenkarka słynąca z utworów w typie country.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Znana jest także z komedii „Od dziewiątej do piątej” (1980) w reżyserii Colina Higginsa. Artystka zagrała tam jedną z głównych. Występowała jako sekretarka Doralee Rhodes. Co więcej, także skomponowała, nominowaną do Oscara, piosenkę. Za muzykę, rolę i wykonanie piosenki „Nine to Five” zdobyła jeszcze nominację do Złotego Globu.

Zobacz także: Zabawna reakcja Kukulskiego na widok Anny Jantar. „Tata miał niesamowite poczucie humoru” [TYLKO U NAS]

Premiera filmu o Dolly Parton. Relacja z wydarzenia

15 listopada 2023 roku odbyła się światowa premiera filmowa ,,Dolly Parton ROCKSTAR: The Global First Listen Event”. Super Gwiazda świętuje wydanie nowego albumu ROCKSTAR, w którym zmienia swój ponadczasowy styl country na rocka. Podczas tego niezwykłego wydarzenia, zaprezentowane zostały utwory z nowego albumu, którego premiera jest zaplanowana na 17 listopada.

Premiera odbyła się w Warszawie w galerii Blue City w kinie Helios pod nazwą eventu ,,Seans z Cyklu Helios na Scenie” o godzinie 20:30. Premiera filmowa płyty Dolly Parton ,,Rockstar” była jednorazowa, jak sama artystka mówi, dla jej największych fanów. Tylko szczęśliwcom udało się przedpremierowo zobaczyć i usłyszeć nową odsłonę muzyczną Dolly.

Zobacz także: To Niemen usłyszał od przyjaciela. „Żałuję tej wypowiedzi”

Tak było na pokazie

Początek był inny, niż oczekiwali wszyscy zgromadzeni. Czarny ekran kina, zapadająca cisza i nagle pojawia się Dolly Parton patrząca wszystkim prosto w oczy i dumnie zaprasza wszystkich zgromadzonych do oglądania jej filmu.

Ekran znowu stał się czarny i pojawił się wielki napis ROCKSTAR, a także zegar, odliczający czas. W międzyczasie można było usłyszeć dwie piosenki w wykonaniu Dolly „Word on fire” i „We are the champions”.

Z nowego albumu dodatkowo zostało puszczonych 5 piosenek „What’s up?”, „I want you back”, „Don’t let the sun so down on me”, „You’re No good”, a także „I hate myself to loving you”. Każda z nich była innej odsłonie niż dotychczas mogliśmy je usłyszeć. Artystka opowiadała o procesie tworzenia każdej z piosenek, co pokazywało, że każda z nich ma dla niej inne znaczenie i wiąże się z inną ciekawą historią.

Zobacz także: Quiz. Jak dobrze pamiętacie filmy Marka Piwowskiego? 7/10 to mus

Odczucia Dolly. To myśli o swoich piosenkach

Sama również wypowiadała się o odczuciach odnośnie piosenek i tworzenia całego albumu, jest to dla niej coś nowego, ale jak sama twierdzi, jeszcze nas zaskoczy. Zaśpiewała również odświeżoną wersje swojego kultowego świątecznego utworu „9 to 5”.

„Circle of Love” także można było usłyszeć w nowej wersji, mimo że już jest ich wiele. Dolly Parton już wie, co będzie hitem nowego albumu. Twierdzi, że „I want you back” ze Stevenem Tylerem nie ma sobie równych i na pewno zrobi wrażenie na każdym słuchaczu.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >