Wystartowała 4 edycja plebiscytu Przyjaciółki – Dobroczynka 2023! Zgłoś swoją kandydatkę! » Radio Pogoda – wiadomości, porady, informacje – słuchaj radia

Wystartowała 4 edycja plebiscytu Przyjaciółki – Dobroczynka 2023! Zgłoś swoją kandydatkę!

Wielki plebiscyt Dobroczynka

Dobro nie ma ceny, ale ważne, by je doceniać. Dlatego dwutygodnik „Przyjaciółka”, który od zawsze wspiera swoje czytelniczki oraz po raz pierwszy w tym roku Radio Pogoda, chcą w szczególny sposób uhonorować osoby pomagające potrzebującym. Te, dla których człowiek był i jest najważniejszy. Wszystkie kandydatki zgłaszane do plebiscytu przez czytelniczki „Przyjaciółki” i słuchaczy Radia Pogoda to kobiety wspaniałe, wrażliwe i dzielne.

Spośród zgłoszonych kandydatur redakcja „Przyjaciółki” wyłania rokrocznie pięć nominowanych osób, które są prezentowane na łamach pięciu wydań „Przyjaciółki”, jednak ostateczną decyzję, komu przyznać tytuł DOBORCZYNKI podejmują czytelniczki i słuchacze głosujący na swoją kandydatkę poprzez stronę sprawdzone.pl.

STARTUJEMY Z 4 EDYCJĄ!

W tym roku już po raz czwarty zapraszamy do udziału w plebiscycie PRZYJACIÓŁKA DOBROCZYNKA. Po raz pierwszy do akcji jako patron medialny dołączyło się właśnie Radio Pogoda.

Do plebiscytu można zgłaszać panie, które wyróżniają się działalnością dobroczynną z autentycznej potrzeby serca i zrobiły lub robią coś wyjątkowego dla innych. Ciche bohaterki dnia codziennego. Ich historie pokażemy na łamach dwutygodnika „Przyjaciółki” z sercem DOBROCZYNKI, opowiemy też o nich na antenie Radia Pogoda i tutaj, poprzez naszą stronę.

Potem w drodze głosowania czytelników i słuchaczy, wyłonimy DOBROCZYNKĘ roku 2023.

Zgłoszenia można nadsyłać do 24.03.2023 roku mailem na adres: dobroczynka@przyjaciolka.pl lub do redakcji: „Przyjaciółka” ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa z dopiskiem: Dobroczynka 2023r.

Regulamin plebiscytu dostępny jest na stronie regulaminy.pl

POLECAMY!

Powiązane

Jak angażować pokolenie silver w działania dla klimatu?

Dojrzałe nawyki w Radiu Pogoda

Andrzej Rosiewicz kończy 79 lat! Pamiętacie jego najpiękniejsze utwory?