Pippa Middleton jest w ciąży

Pippa Middleton na ślubie Melissy Percy, 22 czerwca 2013. Fot. TheMatthewSlack, Wikimedia Commons

Młodsza siostra Kate Middleton jest w ciąży. Media na całym świecie oszalały. James Matthews i Pippa Middleton są już rodzicami dwuletniego Arthura.

Wiadomość tym, że Pippa Middleton spodziewa się drugiego dziecka, obiegła świat lotem błyskawicy. W ciągu kilku godzin na Twitterze podały ją niemal wszystkie magazyny lifestyle’owe i plotkarskie.

Jako jeden z pierwszych informację o błogosławionym stanie siostry Kate podał Page Six, należący do New York Post. Źródło zbliżone do rodziny zdradziło Page Six, że Pippa Middleton jest „podekscytowana” swoją drugą ciążą i dodało: „Pippa i James są zachwyceni, to fantastyczna wiadomość w tym ciężkim roku. Cała rodzina jest zachwycona”.

Wiadomość o drugiej ciąży Pippy Middleton na Twitterze

Pippa Middleton i James Matthews pobrali się w 2017 roku. Mieszkają w Londynie, ale krążą pogłoski, że zamierzają kupić 72-akrową (ponad 39 ha) wiejską posiadłość Bucklebury Farm Park w Berkshire, która znajduje się niedaleko domu rodzinnego Pippy i Kate.

Arthur, ich pierwsze dziecko, przyszedł na świat 15 października 2018 roku w szpitalu St. Mary’s, tym samym, w którym urodziła się trójka dzieci Kate i Williama. Pippa Middleton była bardzo aktywna fizycznie podczas swojej pierwszej ciąży i uprawiała fitness także po urodzeniu dziecka.

W kwietniu 2019 roku Pippa opowiadała o swoim macierzyństwie w wywiadzie dla magazynu „Waitrose Kitchen”.

„Rozpoczęcie nauki pływania przez Arthura w wieku czterech miesięcy dało mu pewność siebie i radość w wodzie – powiedziała wtedy Pippa. – Teraz ma sześć miesięcy, a pływanie to jedno z naszych ulubionych zajęć. Ćwiczenia pomagają zapewnić spokojny sen w ciągu dnia, a ruch poprawia jego trawienie. Aktywność w wodzie to świetna forma ćwiczeń, którą możesz wykonywać ze swoim dzieckiem!”.

Chętnie też opowiadała mediom, jak mały Arthur idzie w jej ślady, ćwicząc w siłowni dla niemowląt .

„Teraz, gdy Arthur ma 11 miesięcy i jest bardziej mobilny, próbuję wymyślić dla niego różne zajęcia – opowiadała w artykule opublikowanym we wrześniu 2019 roku. – Musiałam znaleźć coś więcej niż spacery po parku w wózku. Nasza lokalna siłownia dla dzieci okazała się zbawieniem. To duża przestrzeń pełna zabawnych, miękkich przedmiotów, mat do zabawy, schodów, piłek, huśtawek, minitrampolin. Wszystko, co może się przydać, żeby stymulować i fizycznie angażować niemowlęta i małe dzieci”.

Pippa wyjaśniła, że oprócz swobodnej zabawy dzieci mają jeszcze zajęcia zorganizowane, które pomagają im uzyskać równowagę i siłę.

„Arthur rozładowuje mnóstwo energii w bezpieczny sposób. jednocześnie uczy się wielu rzeczy i świetnie rozwija się fizycznie. Zauważyłam również, że z każdą wizytą zwiększa się jego pewność siebie” – dodała.

Drugie dziecko Pippy będzie kolejnym kuzynem trójki dzieci Kate i księcia Williama – 7-letniego księcia George’a, 5-letniej księżniczki Charlotte i 2-letniego księcia Louisa.

Przeczytaj też:

Kwiatowe maseczki księżnej Kate robią furorę.

William i Kate opłakują psa Lupo

Powiązane

Wyniki Lotto 2.07.2022, godz. 14.00, sobota [Multi Multi, Kaskada, Super Szansa]

Czy tatuaże z henny są bezpieczne?

Życzenia na urodziny dla każdego