„Piękni i bezrobotni”: Robert Górski i Mikołaj Cieślak w nowym serialu - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » „Piękni i bezrobotni”: Robert Górski i Mikołaj Cieślak w nowym serialu

„Piękni i bezrobotni”: Robert Górski i Mikołaj Cieślak w nowym serialu

,

Robert Górski i Mikołaj Cieślak wystąpią w serialu „Piękni i bezrobotni” o współczesnych problemach Polaków. Twórca „Ucha prezesa” serial wymyślił, napisał razem z kolegą i gra jedną z głównych ról. Premiera wiosną 2021 roku w Polsacie.

Robert Górski i Mikołaj Cieślak zagrają przyrodnich braci, których wspólny kredyt łączy mocniej niż więzy rodzinne. Chcąc zarobić na jego spłatę, łapią rozmaite fuchy. Między innymi statystują w filmie, malują elewacje, wyprowadzają psy, pracują jako kurierzy, trenerzy personalni, paparazzi, sprzedają rzepoburgery, są też ochroniarzami w nocnym klubie.

Serial „Piękni i bezrobotni” jest – jak informuje Polsat – autorskim projektem twórcy „Ucha prezesa”. Scenariusz napisali Robert Górski i Marek Baranowski, natomiast reżyserami są Kristoffer Rus i Grzegorz Kuczeriszka.

Obok Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka w serialu „Piękni i bezrobotni” zobaczymy Wojciecha Kalarusa i Annę Karczmarczyk. W każdym odcinku pojawiają się nowe postaci, w które wcielają się między innymi: Katarzyna Zielińska, Magdalena Stużyńska-Brauer, Grzegorz Wons, Andrzej Nejman, Mariusz Jakus, Paulina Holtz, Joanna Kurowska i Aneta Todorczuk-Perchuć.

Robert Górski ogłosił już początek prac nad serialem na swoim Instagramie robert.gorski.official. Napisał:

„No to kochani, zapnijcie pasy! ???Mogę się już oficjalnie pochwalić. ?Kręcimy z @polsatofficial serial, który wymyśliłem, napisałem (z kolegą) i gram jedną z głównych ról.

„PIĘKNI I BEZROBOTNI” to serial komediowy, tym razem bez polityki. ?Wspólny kredyt połączy przyrodnich braci (w tych rolach ja i Mikołaj Cieślak) mocniej niż więzy rodzinne. Chcąc zarobić na jego spłatę bierzemy sprawy we własne ręce!

Prasa pisze o nas tak: Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) w każdym odcinku starają się zarobić na spłatę kredytu łapiąc rozmaite fuchy, między innymi: statystują w filmie, malują elewacje, zostają wyprowadzaczami psów, kurierami, trenerami personalnymi, paparazzi, sprzedają rzepoburgery, są nawet ochroniarzami w nocnym klubie. ???

A na razie zakładamy kalesony, bo ziąb i pozdrawiamy Was z planu! Byle do wiosny! ?”

Fani zareagowali entuzjastycznie. W sześć godzin po zamieszczeniu posta przez Górskiego było już prawie 1600 polubień.

Internauci pisali do Roberta Górskiego:

„Panie Robercie, jest Pan Midasem polskiej sceny kabaretowej. Czego Pan nie dotknie to wychodzą jaja jak balony? serial w takiej obsadzie to będzie sztos. Pozdrawiam”.

„O super info, dobry duet tworzycie z Mikołajem. Czekam na serial jak na gwiazdkę z nieba, lubię Wasze poczucie humoru, wiec czekam z niecierpliwością. Udanego grania życzę i mało „dubli” choć wierze w Wasz profesjonalizm i mało ich będzie :).”

„Najlepszy duet kabaretowy powraca! Ależ to będzie sztos ????”.

Mamy nadzieję, że kalesony, o których pisze Robert Górski, są ciepłe i że panowie na planie się nie przeziębią. Pogoda nie rozpieszcza i na dworze faktycznie jest ziąb. Czekamy do maja na premierę 🙂

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >