Paznokcie wiosna 2022 

Paznokcie wiosna 2022/ fot. Sharon McCutcheon Avatar of user Sharon McCutcheon Sharon McCutcheon unsplash.com

Paznokcie wiosna 2022 to gorący temat, który interesuje wszystkie miłośniczki manicure’u. Zobacz, co będzie modne na wiosnę.

Nadchodzące trendy, jeśli chodzi o modne paznokcie 2022 prezentują w dość zróżnicowany sposób. W tym sezonie czeka nas zatrzęsienie kolorów i stylów. Prezentujemy zestawienie najmodniejszych paznokci w sezonie wiosennym.

Modne paznokcie wiosna 2022

Pastele

Kobiety, który upodobały sobie delikatny manicure będą zadowolone. W tym sezonie modne paznokcie 2022 to paznokcie w kolorach pastelowych. Świetnie wyglądać będzie manicure np. w kolorze baby blue czy pudrowego różu. Warto podkreślić, że takie kolory sprawdzą się zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach. Pastele to wybór dla kobiet, które lubią czuć się schludnie i dziewczęco. Jest to bardzo subtelny trend, który będzie świetnie pasował do praktycznie każdej stylizacji.

Half-moon

Half-moon wraca na salony. To jeden z wiosennych trendów na modne paznokcie wiosna 2022. Half-moon to po polsku manicure półksiężycowy. Warto podkreślić, że manicure półksiężycowy to wspaniała alternatywa dla tradycyjnego frencha. Polega on na tym, że zamiast białych pasków robi się u nasady płytki białe, kolorowe lub bezbarwne półksiężyce. Jego klasyczną odmianą jest pokrycie całego paznokcia ciemnym, zazwyczaj czerwonym lakierem, z pozostawieniem niepomalowanego półksiężyca w miejscu łożyska paznokcia. Obecnie jednak popularna jest wersja, w której półksiężyc paznokcia jest pomalowany. To świetna okazja, żeby poeksperymentować z kolorami.

Postaw na kolor!

Trendy pod hasłem “paznokcie wiosna 2022” nie mogą obyć się bez kolorów. Dużo, dużo intensywnych kolorów. Podczas tegorocznego wiosennego sezonu królować będą zwłaszcza paznokcie w kolorach neonowych. Pomarańcze, róże, zielenie, żółcie – na to warto postawić, jeśli chcemy mieć modne paznokcie. Aby nasz manicure był trwalszy warto zainwestować w paznokcie hybrydowe. Paznokcie hybrydowe wiosna 2022 to zdecydowanie gorący trend. Wśród wiosennych trendów rządzić będą przede wszystkim kolory kontrastowe, np. róż połączony z zielenią.

Brokatowy szał!

Wiosna to czas, kiedy budzimy się do życia. Dzięki słońcu mamy coraz więcej energii, dlaczego więc nie zaszaleć? Trendy w temacie „paznokcie wiosna 2022” są naprawdę zróżnicowane. Brokatowe paznokcie to nieoczywisty, odważny, ale bardzo modny wybór na wiosenny sezon. Brokat spełnia każdy warunek z listy “modne paznokcie 2022”. Jest świeży, kolorowy, szalony i oryginalny. Brokatowy manicure będzie przepięknie błyszczał w coraz cieplejszych, wiosennym słońcu, a my dodamy dzięki niemu nutkę szaleństwa do naszych codziennych stylizacji.

Zobacz też:

Powiązane

Kiedy wypada pełnia Księżyca w październiku 2022?

Wyniki Lotto 7.10.2022, piątek [Multi Multi, Kaskada, Mini Lotto, Super Szansa, Ekstra Pensja] i EuroJackpot

Quiz: Jak dobrze pamiętasz telewizyjne gwiazdy PRL?