Paznokcie hybrydowe: 5 inspiracji na modny manicure

Fot. Pixabay.com

Trwałe paznokcie hybrydowe sprawdzą się w jesiennych miesiącach, kiedy inne rodzaje manicure mogą nie poradzić sobie z mało przyjazną pogodą. Zobacz modne wzory i sprawdź, czy dasz radę sama je przygotować.

Tego rodzaju manicure jest trwalszy niż tradycyjny, możesz też wykonać go sama w domu – nie powinno to zająć więcej niż kilkanaście minut. Należy jednak pamiętać, że aby zrobić to samej, trzeba już mieć wprawę. Jeśli zamierzasz to zrobić po raz pierwszy – poproś o pomoc kogoś doświadczonego.

Musisz też wybrać odpowiedni wzór. Poniżej prezentujemy pięć najmodniejszych obecnie wzorów.

Klasyka: czerwone paznokcie

Fot. Pixabay.com

Lata mijają, a intensywne czerwone paznokcie wciąż cieszą się wzięciem pań pragnących podkreślić swój temperament i zadziorność. Stylizacja dla kobiet pewnych siebie i nie bojących się intensywnych kolorów. Czerwień sprawdza się nie tylko latem, ale też dobrze komponuje się z kolorami jesieni i ostatnimi miesiącami roku. Doskonale prezentuje się na nich błyszczący brokat.

Motywy kwiatowe

Doskonały manicure, pasujący jednocześnie na randkę, jak i na zwykły dzień, bez okazji. Intensywne kolory i roślinne motywy przywodzą na myśl wiosnę i długie słoneczne dni, rozświetlając jesienne miesiące. Podkreślają kobiecość i sprawiają, że mamy wrażenie, że ubyło nam lat.

Rozmyte fale

Fot. Pikist.com

Falujące linie i rozmyte kolory dodadzą Twojej dłoni głębi i nadadzą dynamiki każdej stylizacji. Paznokcie pomalowane w jasne, żywe kolory dodadzą Ci blasku i uroku. Są stosunkowo łatwe w wykonaniu – prostsze niż wymagające większego zaangażowania wzory idealnie geometryczne.

Biżuteria na paznokciach

Fot. Pixabay.com

Bardzo odważna stylizacja, która nie sprawdzi się w każdej sytuacji. Zalecana jako uzupełnienie stylu glamour, pełna zdobień i pracochłonna w wykonaniu. Warto ją rozważyć, jeśli planujemy olśnić drugą osobę lub celebrować specjalną okazję. Tego rodzaju manicure jest dobrym uzupełnieniem wyjściowej stylizacji na wystawne przyjęcia. Należy zachować umiar w dobieraniu błyskotek, by nie przesadzić z ich ilością.

Okolicznościowe wzorki

Fot. Pixabay.com

To świetny pomysł na zaskoczenie bliskiej Ci osoby lub uczczenie ważnego dnia. Można na przykład wykonać wzorki w serduszka z okazji Walentynek lub w inny sposób sprawić radość bliskiej osobie. Ważne, by wzorek był wykonany dobrze i starannie, dlatego warto poświęcić mu więcej czasu. Może być tylko na wybranych paznokciach – resztę warto pozostawić w matowym kolorze. To zaoszczędzi nam pracy, a jednocześnie sprawi, że wzorek będzie bardziej przyciągał uwagę.

Modny manicure

Jaki manicure poprawi nam nastrój?

Intensywne kolory i roślinne motywy przywodzą na myśl wiosnę i długie słoneczne dni, rozświetlając jesienne miesiące.

Kiedy sprawdzi się biżuteria na paznokciach?

Zalecana jako uzupełnienie stylu glamour, pełna zdobień i pracochłonna w wykonaniu. Warto ją rozważyć, jeśli planujemy olśnić drugą osobę lub celebrować specjalną okazję.

Dla kogo czerwone paznokcie?

Stylizacja dla kobiet pewnych siebie i nie bojących się intensywnych kolorów. Czerwień sprawdza się nie tylko latem, ale też dobrze komponuje się z kolorami jesieni.

Powiązane

Czy tatuaże z henny są bezpieczne?

Kremy z filtrem: jak poprawnie ich używać

Astma burzowa – co to jest?