Najmodniejsze kolory włosów 2021 [TOP 5]

Najmodniejsze kolory włosów na 2021 rok. Fot. Bran Sodre/Unsplash

Przegląd najnowszych trendów: te kolory włosów będą hitem 2021 roku. Sprawdź, na jaki kolor najlepiej farbować włosy.

Rok 2020 zmierza nieubłaganie ku końcowi – chyba ku nieskrywanej uldze każdej z nas. Pożegnajmy go w najlepszym stylu i przygotujmy się na – miejmy nadzieję – o wiele lepszy rok 2021. Warto też sprawić samej sobie prezent i zmienić nieco wygląd, żeby poczuć się lepiej po ostatnich trudnych miesiącach.

Przedstawiamy 5 kolorów włosów, które według Cosmopolitan będą hitem 2021 roku.

Ciemny czekoladowy

Fot. Drew Coffman/Unsplash

Jednowymiarowy, ciemnoczekoladowy odcień będzie bardzo popularny w nadchodzącym nowym roku. Jego dodatkową zaletą jest to, że to jeden z najłatwiejszych do nakładania kolorów, więc bez problemu możesz nanieść go sama. Pamiętaj jednak, żeby przy nakładaniu samej koloru trzymać się zasady, żeby wybierać kolor maksymalnie o dwa odcienie ciemniejszy od Twojego naturalnego.

Brązowawa brunetka

Fot. Kristoffer Jensen/Unsplash

Jeśli jesteś fanką koloru ciemnej czekolady, ale chcesz swoim włosom nadać nieco wymiaru – dodaj kilka subtelnych rozjaśnień swoim brązowym włosom. Nakładanie tego typu koloru raczzej wymaga już pomocy, ale efekt końcowy na pewno wart jest wysiłku.

Ciepły brązowy balejaż

Jest to łagodny odcień ombré, który gładko przechodzi z koloru ciemnej czekolady w ciepły brąz. Idealny dobór koloru na zimowe miesiące 2021 roku, pasujący do wielu stylizacji i ocieplający sylwetkę.

„Money piece”, czyli rozjaśnienia wokół twarzy

Źródło: Instagram

W mijającym roku 2020 do łask wróciły bardzo widoczne rozjaśnienia wokół twarzy, które swoje chwile triumfu świętowały około 20 lat temu. Teraz mamy swego rodzaju powrót do przeszłości i możemy się spodziewać wielu wersji właśnie tego koloru włosów, które będą zyskiwać na popularności.

Odcienie toffi

Fot. Tom Mossholder/Unsplash

Jeśli masz naturalnie ciemnobrązowe włosy, które chcesz w tym roku rozjaśnić bez dokonywania poważniejszych zmian, to jest propozycja dla Ciebie. Spróbuj dodać trochę złotych płatków do ciemnych włosów z balejażem. Lśniące płatki sprawią, że Twoja twarz zyska ciepłą i jasną barwę, idealną na ciemne wieczory zimy 2021 roku.

Powiązane

Czy tatuaże z henny są bezpieczne?

Kremy z filtrem: jak poprawnie ich używać

Astma burzowa – co to jest?