Michał Czernecki w Radiu Pogoda [PODCAST]

Michał Czernecki i Anna Stachowska w Radiu Pogoda

Które etapy w karierze uważa za najważniejsze? Za co lubi dubbing i dlaczego nigdy nie zapomni spektaklu zagranego w Grecji? Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda był aktor Michał Czernecki.

Zagrał w ponad 30 serialach i filmach : „Planeta Singli”, „Diagnoza”, „Wojenne dziewczyny”, „Ucho Prezesa”, „Ślepnąc od świateł ” czy „Motywie”. Od 4 lat współpracuje też z kabaretem Paranienormalni.

Za nami kolejna premiera filmowa z udziałem Michała. Komedia małżeńska „Każdy wie lepiej” w reż. Michała Rogalskiego. Pełna humoru i wzruszeń́ komedia opowiadająca o parze zakochanych, którzy stają się celem intrygi najbliższych. W doborowej obsadzie oprócz Michała zobaczymy Joannę Kulig, Andrzeja Seweryna, Grażynę Szapołowską, Macieja Musiałowskiego oraz Ewę Wencel.

Z Michałem porozmawialiśmy m.in.:

  • o tym jakie emocje towarzyszą mu przed premierą;
  • o blaskach i cieniach tego zawodu.

Zapraszamy do odsłuchania całości:

Szukasz chwili wytchnienia? Zrób sobie przerwę i włącz Radio Pogoda!

Uwaga! Dla wszystkich naszych Czytelników mamy coś naprawdę wyjątkowego. Przygotowaliśmy niezwykle ciekawe quizy z różnych kategorii. Największą niespodzianką jest to, że po rozwiązaniu quizu jest szansa na wygranie nawet 90 tys. złotych! Kliknij i sprawdź.

SPRAWDŹ TEŻ:

OBEJRZYJ TAKŻE:

Powiązane

“Zranione ptaki” odcinek 137, 138 streszczenie

“Pierwsza miłość” odcinek 3469, 3470 – streszczenie

“M jak Miłość” odcinek 1676 i 1677 – streszczenie