Megan Fox się rozwodzi - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Megan Fox się rozwodzi

Megan Fox się rozwodzi

,

Megan Fox wniosła pozew o rozwód. To koniec burzliwego małżeństwa z Brianem Austinem Greenem, które trwało 10 lat. Sprawdź, czy doszli do porozumienia w kwestii alimentów.

Megan Fox i Brian Austin Green już nie będą małżeństwem. Para zdecydowała się na rozwód po 10 latach i trwającej kilka miesięcy separacji.

Megan Fox jest znana z ról w pierwszych dwóch częściach przebojowej sagi filmowej „Transformers”. W plebiscycie czytelników magazynu „FHM” została uznana „najseksowniejszą kobietą świata”. Z kolei Brian Austin Green jest dobrze znany widzom serialu „Beverly Hills 90210”, w którym wcielił się w rolę Davida Silvera. Po zakończeniu tej produkcji nie zrobił wielkiej kariery filmowej. Zajmował się reżyserią, był też producentem. Próbował także kariery rapera, ale bez większego powodzenia. Potem można go było oglądać m.in. w 7. sezonie serialu „Gotowe na wszystko”, gdzie grał dekoratora wnętrz Keitha Watsona.

Byli małżeństwem przez 10 lat, ale w ich związku od dłuższego czasu się nie układało. Od kilku miesięcy byli w separacji. Pół roku temu rozstali się, a teraz zdecydowali o rozwodzie. Megan Fox i Brian Austin Green mają trójkę dzieci: Noaha, Bodhiego i Journeya. Od pewnego czasu aktorka spotyka się z raperem o pseudonimie Machine Gun Kelly.

Według amerykańskich mediów bulwarowych, pozew o rozwód złożyła Megan, w sądzie w Los Angeles. Zapisała w nim, że powodem rozstania są „różnice nie do pogodzenia” między małżonkami.

Czy czeka nas teraz kolejna sądowa wojna w Hollywood, jak między Amber Heard i Johnnym Deppem? Tamtej parze zaszkodziło to w równym stopniu: oboje stracili angaż w hollywoodzkich superprodukcjach, nie wspominając już o nadszarpniętej reputacji.

Póki co zarówno Megan Fox, jak i Brian Austin Green deklarują zgodne rozstanie i nie chcą się spierać o kwestię opieki nad dziećmi. Według zapisów w pozwie opieką mają się dzielić po równo. Aktorka nie chce się tez ubiegać o alimenty, jednak w tej kwestii Brian jeszcze nie doszedł z nią do porozumienia.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >