Loteria szczepionkowa: jak sprawdzić, czy coś wygrałeś?

Nagrody główne w Loterii Narodowego Programu Szczepień Źródło: Gov.pl

Dowiedz się, jak sprawdzić czy jesteś laureatem Loterii Narodowego Programu Szczepień. Sprawdź, gdzie dowiedzieć się, czy wygrałeś nagrodę w loterii szczepionkowej i jakie są nagrody.

Poznaliśmy już kolejnych szczęściarzy, którzy wylosowali nagrody rzeczowe i pieniężne w Loterii Narodowego Programu Szczepień. Przypominamy, że mogą w niej brać udział tylko dorosłe osoby w pełni zaszczepione przeciw COVID-19. Na zarejestrowanie się mają czas do 30 września – trwająca się od początku lipca Loteria Narodowego Programu Szczepień zakończy się dokładnie 30 września 2021 r., do godz. 23:59:59. Tylko do tego czasu można zgłosić chęć wzięcia udziału w losowaniu.

Losowania odbywają się codziennie (wygrana: 500 zł dla co 2000. osoby oraz 200 zł dla co 500. osoby), tygodniowo (50 tys. zł i hulajnoga elektryczna marki Segway-Ninebot E22E), raz w miesiącu (100 tys. zł i samochód osobowy TOYOTA COROLLA HATCHBACK) oraz jest jeszcze losowanie finałowe (1 mln zł i samochód osobowy TOYOTA C-HR Comfort).

Jak sprawdzić wyniki losowań

Laureaci o zdobyciu nagród w loterii szczepionkowej dowiadują się z SMS-a, który przyjdzie na numer telefonu, który podali podczas rejestrowania się do Loterii Narodowego Programu Szczepień. SMS z informacją o wygranej będzie oznaczony jako „Loteria”. Może się zdarzyć, że laureat znajdzie się na liście rezerwowej. Wówczas, jeśli osoba, która zdobyła daną nagrodę utraci do niej prawo, to kolejna osoba – z listy rezerwowej – otrzyma powiadomienie o wygranej.

Sprawdzanie wyników w losowaniu tygodniowym

Można też nie czekać na wiadomość SMS i sprawdzić listę laureatów od razu po losowaniu. Wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową w zakładkę „Lista Zwycięzców”. Tam wyświetlona zostanie lista osób nagrodzonych z imieniem i pierwszą litera ich nazwiska oraz pierwsze cyfry numeru telefonu. Aby wyszukać swoje imię wystarczy wpisać je w polu wyszukiwanie.

Sprawdź też:

Powiązane

Wyniki Lotto 2.07.2022, godz. 14.00, sobota [Multi Multi, Kaskada, Super Szansa]

Czy tatuaże z henny są bezpieczne?

Życzenia na urodziny dla każdego