Khloe Kardashian: nie będzie imprezy bożonarodzeniowej - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Khloe Kardashian: nie będzie imprezy bożonarodzeniowej

Khloe Kardashian: nie będzie imprezy bożonarodzeniowej

,

Nikt nie obchodzi Bożego Narodzenia tak hucznie jak Kardashianowie, ale według Khloe w tym roku jej słynna rodzina spędzi święta inaczej.

Khloe Kardashian niedawno potwierdziła, że zaraziła się koronawirusem, ale szczęśliwie już wyzdrowiała. Ostatnio jednak opublikowała na Twitterze informację, że jej słynna rodzina odwołuje coroczne przyjęcie bożonarodzeniowe z powodu pandemii koronawirusa.

Gdy jedna z fanek obserwujących Khloe Kardashian na Twitterze zapytała ją o coroczną imprezę, gwiazda odpisała: „COVID-19 wymyka się spod kontroli w Kalifornii. Zdecydowaliśmy więc, że w tym roku nie będziemy organizować imprezy wigilijnej. Jestem przekonana, że to będzie pierwszy raz od 1978 roku, kiedy nie będziemy urządzać imprezy wigilijnej”.

„Ale zdrowie i bezpieczeństwo przede wszystkim! Poważne potraktowanie tej pandemii jest koniecznością” – dodała Khloe Kardashian w swoim wpisie.

Rosnąca liczba przypadków COVID-19 w Kalifornii doprowadziła do zmodyfikowania zwyczajów rodziny Kardashian. Odpowiadając innemu zwolennikowi, Khloe napisała: „Naprawdę wszyscy jesteśmy tym zdenerwowani”. „Nie wiem, czy naśmiewacie się ze mnie teraz, LOL, ale ja naprawdę mówię o imprezie wigilijnej LOL” – dodała.

Rodzina Kardashianów nie będzie też robić corocznej kartki bożonarodzeniowej, na którą fani czekają każdego roku. „Nic nie zrobiliśmy” – napisała na Twitterze Khloe Kardashian. „Żadnych świątecznych zdjęć i żadnej imprezy wigilijnej w tym roku. COVID przejął kontrolę”.

Odwołanie imprezy następuje kilka tygodni po tym, jak jej siostry Kim Kardashian West i Kendall Jenner zostały skrytykowane za organizowanie hucznych imprez w czasie szalejącej pandemii koronawirusa. W październiku Kim Kardashian West urządziła przyjęcie urodzinowe na prywatnej wyspie, na które zaprosiła przyjaciół i rodzinę. Z kolei druga siostra – Kendall Jenner – zorganizowała imprezę Halloween z gwiazdami na swoje 25. urodziny.

Tagi

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >