Horoskop na wakacje 2021 dla Byka - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Horoskop na wakacje 2021 dla Byka

Horoskop na wakacje 2021 dla Byka

Horoskop na wakacje 2021 dla Byka opracowany przez Miłosławę Krogulską z Warszawskiej Szkoły Astrologii, współzałożycielkę Stowarzyszenia Astrologów w Polsce.

Saturn zapowiada spokojne wakacje, ale będziesz musiał opiekować się bliskimi i decydować o ważnych dla Was sprawach. Tylko nie przesadzaj z pomaganiem, bo szybko się okaże, że inni jednak cię trochę wykorzystują. W sierpniu musisz mieć czas dla siebie! Jowisz sprawi, że będziesz tęsknić za wolnością i miłością.

Jaki urlop będzie miał Byk w 2021 roku

W lipcu ktoś lub coś może komplikować Twoje rozrywkowe plany. Spokojnie się z tym uporaj, bo od 22 lipca zapanuje spokojna aura. Wenus sprawi, że pojawią się okazje wyjazdu w piękne miejsca i to za całkiem małe pieniądze. Dlatego spełniaj swoje marzenia, zamiast poświęcać swoje dobro dla innych. W ładnym hotelu będzie ci o wiele lepiej niż kątem u skąpych krewnych.

Miłość według horoskopu na wakacje 2021

Postanowisz uporządkować swoje miłosne życie. Poczujesz, że jeśli coś się nie układa, to trzeba to zmienić i porządnie przedyskutować. Będziesz też mniej wyrozumiały dla nudnych wielbicieli. Albo się zmienią na lepsze, albo do widzenia! Spokojnie, samotność Ci nie grozi. W sierpniu Wenus zapowiada gorący czas. Problemy przycichną, a samotni spotkają kogoś wyjątkowego.

Relacje Byka z innymi znakami według horoskopu na wakacje 2021

Szukaj sympatycznych ludzi, a będziesz w jeszcze lepszym humorze. Według niektórych staniesz się bardziej wymagający, ale relacje muszą być szczere. Zrozumie to Panna i będzie Cię z całego serca wspierać. Także z Panną i Rybami będzie dobra zabawa.

Praca i obowiązki, które czekają Byka w wakacje

W lipcu Jowisz pomoże ci negocjować różne ważne umowy i ustalenia. Okaże się, że masz sporo życzliwych ludzi wokół siebie. Korzystaj z okazji, żeby zasięgać dobrej porady. W sierpniu za to czas na poważniejsze decyzje dotyczące przyszłości. Uwierz w siebie, bo przyszłość rysuje się w całkiem dobrych barwach.

Zdrowie i uroda według horoskopu dla Byka

Saturn radzi nie przesadzać z ilością sportowych aktywności, jakie na siebie weźmiesz. Codzienny jogging, a potem joga czy jazda na rowerze sprawią, że będziesz przemęczony. Dbaj też o zdrowie. Różne zapalenia czy przeziębienia mogą popsuć ci zabawę. W sierpniu za to szalej, tańcz i baw się do białego rana.

Sprawdź też:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >